کاندوم برقی چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است | خرید کاندوم برقی

کاندوم برقی چیست

از محصولات زناشویی پرطرفدار که به افزایش لذت جنسی طرفین در هنگام رابطه کمک شایانی میکند، میتوان به حلقه لذت آفرین که با نام کاندوم برقی در بازار به فروش میرسد اشاره کرد. از دیگر نام های این وسیله میتوان به حلقه ویبراتور، حلقه تاخیری، حلقه دیرانزالی و حلقه نعوذ اشاره کرد. زود انزالی از جمله اختلالات شایع میان مردان است و این وسیله مانند سایر محصولات مانند اسپری، ژل و کاندوم های تاخیری در کاهش این اختلالات و افزایش زمان داشتن رابطه جنسی بسیار موثر است و به کمک آن میتوان رضایت جنسی شریک خود را افزایش داده و برای هر دو طرف لذت مضاعفی از رابطه ایجاد نمایید.

خرید کاندوم برقی

شما مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی آی بساط می توانید برای استعلام قیمت کاندوم برقی و خرید حلقه ویبراتور از طریق تماس با بخش پشتیبانی آی بساط و شماره های نامبرده شده از زیر ، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید تمامی ارسالی های فروشگاه آی بساط به صورت کاملا محرمانه درب منزل بوده و هیچ گونه نامی از محصول روی بسته برده نمی شود.

همچنین حلقه ویبراتور موجود در فروشگاه آی بساط از جدیدترین مدل برند فیستا بوده و باتری آن قابل تعویض است از طرفی امکان شستشو کاندوم برقی نیز وجود دارد و شما می توانید پس از استفاده محصول را کاملا شستشو دهید و ضد عفونی کنید.

کاندوم برقی چیست ؟

 این وسیله بسیار جالب در اصل یک اختراع مکانیکی است که با قرار گرفتن دور آلت مردانه، علاوه بر ایجاد یک فشار ملایم سبب نعوظ بهتر شده و به طولانی تر شدن رابطه جنسی کمک زیادی میکند.علاوه بر این به وسیله ویبراتوری که روی آن قرار دارد سبب تحریک بهتر خانم ها نیز میشود. کاندوم برقی از جنسی سیلیکون بسیار کشسان و انعطاف پذیر بوده و برای هر اندازه آلتی مناسب است و کارایی خود را حفظ میکند. همچنین ایجاد لرزش های ریتمیک توسط ویبراتور تعبیه شده روی این حلقه سیلیکونی در کاهش زمان ارگاسم بانوان و افزایش حس رضایتمندی طرفین بسیار موثر است.

پکیج-تحریک-حداکثری-دیاموند-پلاس

کاندوم برقی راهی برای حل مشکل عدم نعوذ و زودانزالی

لازم به توضیح است که بسیاری از مردان از اختلالاتی مانند اشکال در نعوظ و زودانزالی رنج میبرند و این اختلالات سبب کاهش رضایت جنسی شریک این دسته افراد شده و به تبع آن باعث کاهش اعتماد به نفس در این مردان و عدم ارضای حس مردانه در رابطه جنسی میشود. اگر نعوذ در مردان به درستی و کامل رخ ندهد، داشتن یک رابطه عالی تقریبا غیر ممکن است.

 عواملی مانند تحریک توسط شریک جنسی، فکر به صحنه های شهوت انگیز و یا تماشای چنین صحنه هایی و اشتیاق به رابطه با همسر سبب ایجاد نعوذ در مردان میشود و اولین نشانه تحریک جنسی مردان نیز می باشد. درمان ها و داروهای زیادی مانند قرص، کرم، ژل دیگر داروها برای اختلال نعوذ ارائه شده است ، با این وجود یکی از بی عارضه ترین و موثرترین شیوه ها استفاده از حلقه ویبراتور یا کاندوم برقی است. بسیار از افراد به دلیل حساسیت های دارویی و یا بیماری های قلبی و عروقی امکان استفاده از قرض و سایر داروها را برای درمان اختلال در نعوذ خود ندارند، به همین دلیل کاندوم برقی بهترین پیشنهاد برای چنین افرادی است.  از جمله مهم ترین دلایل اختلال در نعوذ میتوان به افسردگی، اضطراب و استرس شدید، خشم و عصبانیت، مصرف یکسری داروها یا مصرف الکل، چاقی و نگاه منفی به خود بخصوص از نظر فیزیکی و بیماری های قلبی و عروقی اشاره کرد.

نحوه کار کاندوم برقی (ویبره دار)

کاندوم برقی یا به بیان صحیح تر حلقه ویبراتور با قابلیت کسشانی خود، باعث میشود فشار ایجاد شده در اطراف آلت تناسلی مردانه، به نعوظ بهتر کمک کرده و با کنترل شدت جریان خون خارج شده از آلت، زمان نعوذ در مردان را طولانی تر کند و از طرفی با کاهش زمان ارگاسم خانم ها، به مردان زود انزال برای هماهنگ سازی نقطه اوج لذت جنسی طرفین رابطه کمک بسیار زیادی کند.  در واقع با کم کردن زمان ارگاسم بانوان و افزایش زمان انزال در مردان به دلیل تحت فشار دادن رگ تحتانی آلت تناسلی مردان که باعث تعویق در انزال مردان میشود، زمان وقوع این دو رخداد را تقریبا همزمان کرده و موجب افزایش رضایت جنسی طرفین میشود.

برای خرید کاندوم برقی و اطلاع از قیمت کاندوم برقی یا همان حلقه ویبراتور میتوانید به داروخانه ها و فروشگاه های آنلاین دارای مجوز در این رابطه مراجعه کنید و یا به راحتی چند کلیک و یا لمس گوشی خود آن را مشاهده، مقایسه و خریداری کنید.

محصول پیشنهادی : کاندوم کاپوت مدل Big Dots

کاندوم کاپوت مدل Big Dots

روش استفاده کاندوم برقی

اطلاع از نحوه عملکرد محصولات بهداشت جنسی بسیار ضروری و مهم است، زیار علاوه بر افزایش  رضایت جنسی در طرفین رابطه و افزایش اعتماد به نفس و رضایت از زندگی مشترک و جلوگیری از دلسردی و شکست عاطفی حاصل از یک رابطه ضعیف ، به سلامت نسل آینده و ارتقای سطح بهداشت اجتماعی و روانی هم موثر است.

در توضیح این محصول و نحوه عملکرد آن میتوان گفته که کاندوم برقی شامل یک حلقه از جنس سیلیکون یا لاتکس بسیار مقاوم  و کشسان که با بدن و پوست انسان،  خصوصا در ناحیه آلت تناسلی سازگار است و ایجاد حساسیت نمیکند و یک ویبراتور که بوسیله دو باتری کوچک ساعت کار میکند که عمری حدود 60 تا 80 دقیقه دارند و قابل تعویض هستند، تشکیل شده است.

فیلم معرفی کاندوم برقی

ما در اینجا برای آموزش شما عزیزان به صورت ویدیویی جهت آشنایی با این محصول و نحوه کارکرد آن ویدیو آموزشی را تهیه کرده ایم که شما می توانید با مشاهده کامل، نحوه عملکرد صحیح کاندوم برقی را یاد بگیرید

نحوه استفاده همزمان با کاندوم

از حلقه ویبراتور میتوان هم با کاندوم و هم بدون کاندوم استفاده کرد، اما توصیه میشود برای استفاده از مزایای کاندوم یعنی جلوگیری از بارداری ناخواسته و همین طور جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی، در هنگام استفاده از حلقه ویبراتور از کاندوم هم استفاده کنید. همچنین استفاده از ژل و اسپری تاخیری و همین طور ژل های روان کننده برای افزایش لذت جنسی طرفین، ممانعتی نداشته و میتوانید استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در هنگام استفاده از کاندوم به همراه حلقه ویبراتور، ابتدا کاندوم مردانه را روی آلت خود قرار داده و بعد از آن حلقه سیلیکونی یا لاتکسی را به گونه ای دور الت تناسلی خود بیندازید که حلقه انتهایی کاندوم شما بین حلقه ویبراتور و بدن شما قرار گرفته که به معنی این است که حلقه ویبراتور باید روی کاندوم قرار بگیرد و قسمت برجسته آن که شامل باتری و ویبراتور است باید به نحوی روی آلت قرار گیرد که این قسمت به سمت خارج از بدن قرار گرفته شود.

 به یاد داشته باشید که برای استفاده از حلقه ویبراتور میتوانید قبل از اینکه آلت شما نعوذ کند، آن را به نحوی که گفته شد، چه با کاندوم چه بدن آن روی آلت خود نصب کرده، قسمت برجسته آن دارای یک دکمه برای خاموش و روشن کردن ویبره است، آن را در حالت روشن قرار دهید تا آلت شما بوسیله لرزه های ایجاد شده توسط ویبراتور تحریک شده و نعوذ کند، سپس رابطه جنسی خود را با یک آلت کاملا سفت شده و آماده برای دخول کامل، آغاز کنید.عمده حلقه های ویبراتور موجود در بازار درون یک پکیج استریل قرار دارند و میتوان بعد از خارج کردن آن از درون بسته بندی از آن استفاده کرد. اما برای احتیاط میتوانید آن را ترجیحا با استفاده از آب و صابون و شوینده های غیر اسیدی ضدعفونی کنید و سپس مورد استفاده قرار دهید.

نحوه استفاده همزمان با کاندوم خاردار ژله ای

یکی دیگر از کاربردهای استفاده از کاندوم برقی اینست که شما می توانید با خرید کاندوم برقی به همراه کاندوم خاردار ژله ای ، به صورت همزمان و برای ایجاد تحریک بیشتر از هر دوی این محصول استفاده کنید. البته پیشنهاد ما به شما خرید پکیج تحریک حداکثری دیاموندپلاس است که هر دوی این محصول را به همراه یک عدد ژل افزایش میل جنسی برای تحریک بیشتر بانوان به همراه دارد. شما می توانید این پکیج را با مراجعه به ابتدای صفحه مشاهده و خریداری کنید.

ممکن است بسیاری از کاربران برایشان سوال پیش آید که با خرید کاندوم برقی و خاردار ژله ای چگونه می توان به صورت همزمان از این دو محصول استفاده کرد. برای اینکار شما باید قبل از اینکه آلتتان حالت نعوظ پیدا کند حلقه ویبراتور را روی آن نصب کنید و سپس با روشن کردن حلقه و ایجاد لرزه باعث می شود تا نعوظ رخ دهد. بعد از اینکه کاملا آلتتان راست شد باید کاندوم خاردار ژله ای را روی آن قرار دهید و سپس به نحوی عمل کنید که حلقه روی کاندوم قرار گیرد نه زیر آن و همچنین دستگاه برقی به سمت بیرون بدن باشد. سپس می توانید به صورت همزمان از این دو محصول استفاده کنید.

پیشنهاد می شود که در مدت زمان طولانی از این دو محصول با یکدیگر استفاده نکنید چرا که ممکن است خود شما یا شریک شما اذیت شوید.

کاندوم برقی و خاردار ژله ای

نحوه باز کردن و نگهداری

دقت کنید که برای باز کردن بسته بندی از اشیای تیز و برنده که سبب آسیب رساندن و پارگی حلقه ویبراتور که از جنس سیلیکون یا لاتکس است، مانند چاقو و قیچی یا ناخنگیر استفاده نکنید. حلقه ویبراتور یا به عبارتی کاندوم برقی خود یک وسیله چند بار مصرف است، به شرطی که بعد از استفاده به درستی شسته و ضدعفونی شده و در یک مکان استریل نگهداری شود، اما به یاد داشته باشید که اگر به همراه حلقه ویبراتور از کاندوم استفاده میکنید، کاندوم مورد استفاده یک وسیله استریل یک بار مصرف است و حتما بایستی بعد از انزال و خروج منی و یا حتی بدون انزال، دور انداخته شده و از یک کاندوم جدید برای رابطه مجدد استفاده کنید.

بعد از اتمام رابطه جنسی و خروج حلقه ویبراتور و در صورت استفاده از کاندوم، خارج کردن کاندوم، ابتدا کاندوم را به نحوی گره بزنید که محتویات منی از آن خارج نشود سپس آن را داخل دستمال کاغذی یا کیسه پلاستیکی قرار داده  و به سطل زباله بیندازید. پس از آن قسمت ویبراتور حلقه و باتری ها را از حلقه سیلیکونی جدا کنید و حلقه سیلیکونی را به خوبی با آب و صابون بشویید. بعد از شستشوی حلقه سیلیکونی آن را خشک کرده و درون یک دستمال کاغذی قرار داده و ترجیحا داخل یک کیسه فریزر تمیز در مکانی پاکیزه نگه داری کنید. دقت کنید که محل نگهداری حلقه ویبراتور به دور از مواد آرایشی و عطر و ادکلن و موادی حاوی حلال شیمیایی که ممکن است به آن آسیب برساند باشد.

مزایای استفاده از حلقه ویبراتور

پس به طور کلی میتوان مزایای استفاده از کاندوم برقی یا همان حلقه ویبراتور را به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • کمک به نعوذ کامل و طولانی تر در مردان
 • ایجاد لرزش های منظم و افزایش تحریک پذیری بانوان در عضو کلیتوریس
 • افزایش لذت جنسی در مردان و شریک جنسی ان ها
 • کاهش زمان رسیدن به اوج لذت جنسی(ارگاسم) در بانوان
 • امکان استفاده همزمان با کاندوم و بهره بردن از فواید کاندوم
 • کمک به زودانزالی در مردان و طولانی تر شدن زمان انزال و افزایش زمان رابطه

فواید برای خانم ها

فواید و مزایای گفته شده در مورد کاندوم برقی یا حلقه ویبراتور عمدتا با تکیه بر این مزایا برای مردان بود، اما این وسیله برای زنان نیز فواید بسیار زیادی را در رسیدن سریعتر به ارگاسم در رابطه جنسی دارد و از محصولات بسیار پرطرفدار میان زنان نیز می باشد. لرزش های منظم ویبره کاندوم برقی  سبب افزایش تحریک زنان در نقطه جی و عضو کلیتوریس میشود و تجربه رسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم را برای ایشان به همراه دارد.

باید ها و نبایدهای استفاده از حلقه ویبراتور یا کاندوم برقی

در مورد سن استفاده از این محصولات سوالاتی زیادی از سمت کاربران مطرح میشود که در پاسخ میتوان گفت که محدودیت سنی خاصی در استفاده از این محصول اعلام نشده و همانند کاندوم، همه افراد در تمام سنین میتوانند از مزایای آن استفاده کنند. ولی ترجیحا پیشنهاد میشود که مردان بالاتر از 18 سال از چنین محصولاتی در هنگام رابطه جنسی خود بهره ببرند.  از جمله نکات بسیار مهم در استفاده چندباره از این محصول، رعایت نکات بهداشتی از قبیل استفاده شخصی این محصول توسط یک مرد و تنها برای یک شریک جنسی و شستشوی صحیح و محل نگهداری کاملا استریل برای استفاده های بعدی است.

در نظر داشته باشید که در صورت الودگی این محصول احتمال بیماری و زخم های پوستی در ناحیه تناسلی طرفین وجود دارد.  این محصول برای کمک به غلبه بر اختلالات نعوذ و زود انزالی در مردان طراحی و عرضه شده است و در صورت عدم رعایت بهداشت در استفاده های بعدی، مشکلات دیگری نیز به این اختلالات اضافه میشود که بعضا حل آن ها بسیار دشوار تر است.

خود را از لذت محروم نکنید

 البته ذکر این نکات نباید شما را از بهره گیری از چنین وسیله کارا و موثری محروم کند و توصیه اکید ما رعایت نکات بهداشتی ذکر شده در استفاده های چند باره از محصول است. در صورتی که در هنگام استفاده از این محصول در دفعات بعد دچار مشکلاتی از قبیل ویبره نامنظم بعد از تعویض باتری، پارگی حلقه در اثر استفاده های مکرر، شل شدن حلقه سیلیکونی در طول مدت زمان طولانی و یا احتمال آلودگی در ناحیه تناسلی به باکتری ها یا قارچ ها شدید، وقت تعویض حلقه ویبراتور قدیمی و تهیه یک حلقه ویبراتور جدید فرا رسیده است.

نکات ایمنی هنگام استفاده از کاندوم برقی مردانه

در واقعه حلقه ویبراتور یک وسیله برای ایجاد تحریک بیشتر در بانوان و آقایان است اما هنگام استفاده از آن باید نکاتی را رعایت کنید تا دچار مشکلات دیگری نشوید. ما در اینجا به صورت تیتر وار برخی از این موارد را برای شما توضیح داده ایم

اگر دچار اختلال خونریزی و یا بیماری های کم خونی هستید ترجیحا از کاندوم برقی مردانه استفاده نکنید و از قبل با پزشک خود مشورت کنید.

 • سعی کنید بیشتر از 20 دقیقه به صورت مداوم از کاندوم برقی استفاده نکنید.
 • برای استفاده راحتتر سعی کتید از روان کننده های بر پایه آب استفاده کنید.
 • سعی کنید از حلقه برقی با اندازه متناسب خود استفاده کنید تا جلوی خون رسانی گرفته نشود.
 • از حلقه های ساخته شده که ممکن است به مواد آن حساسیت داشته باشید استفاده نکنید.
 • در صورت احساس ناراحتی یا درد یا کبودی از حلقه ویبراتور مردانه استفاده نکنید.
 • حتما پس از استفاده حلقه را به صورت کامل با مواد ضد عفونی کننده شستشو دهید تا خطر انتقال بیماری های STI کمتر شود.

سوالات متداول در خصوص کاندوم برقی

برای بسیاری از کاربران سوالات مختلفی در خصوص اینکه کاندوم برقی چیست و دلایل استفاده از آن برای چه هست و … پیش آمده است که ما در اینجا لیست کاملی از این سوالات را برای شما آورده ایم و متخصصان ما به تمامی این سوالات به دقت پاسخ داده اند.

سوال 1- کاندوم برقی چکار میکند و عملکرد آن چگونه است ؟

پاسخ : کاندوم برقی که از یک حلقه ارتجاعی و کشسان مقاوم و یک ویبره تشکیل شده است، در یک بازه زمانی حدود 20 دقیقه ای، با تحت فشار قرار دادن رگ اصلی آلت تناسلی مردانه و کمک به جمع شدن خون و نعوظ حداکثری از یک طرف و تحریک فوق العاده عضو کلیتوریس در زنان، باعث افزایش لذت فوق العاده رابطه جنسی در زوجین میشود. وظیفه تحت فشار قرار دادن رگ آلت مردانه بر عهده حلقه کشسان پلیمری و تحریک عضو کلیتوریس زنان با لرزاندن قسمت دارای برجستگی این محصول بوسیله ویبره تعبیه شده در این محصول است.

سوال 2- آیا کاندوم برقی باعث رفع مشکل زودانزالی میشود؟

پاسخ : به دو روش میتوان تا حدودی کاندوم برقی را وسیله ای موثر در حل مشکل زودانزالی برشمرد. این محصول با کمک حلقه ارتجاعی پلیمری با تحت فشار قرار دادن رگ اصلی خون رسان به آلت مردانه که در قسمت زیرین آلت قرار دارد، خروج خون از آلت تناسلی را کنترل کرده و با این کار حساسیت آلت تناسلی مردانه کاهش میابد و از طرف دیگر با تحریک عضو تناسلی زنان و کاهش زمان ارگاسم در آن ها، کمک میکند تا زمان ارگاسم زوجین به همدیگر نزدیک شده و با این کار حس اعتماد به نفس در مردان و رضایت از رابطه جنسی در زنان افزایش میابد.

سوال 3- آیا کاندوم برقی باعث رفع مشکل نعوذ میشود؟

پاسخ : حلقه ویبراتور ابزاری کارآمد در حل مشکل نعوذ در مردان است که به کمک حلقه ارتجاعی کشسان خود و همین لرزش های تحریک کننده آلت مردانه، میتواند مورد استفاده مردانی که دچار مشکلات نعوظ یا حفظ حالت نعوذ هستند قرار گیرد. بسیاری از کاربران رضایت خود از رفع مشکل نعوظ در هنگام استفاده را اعلام نموده اند.

سوال 4- کاندوم برقی چه مدت کار میکند و بازه زمانی مناسب برای استفاده چه مدت است؟

پاسخ : میزان کارکرد باتری های قرار داده شده بین 60 تا 80 دقیقه از طرف کمپانی سازنده اعلام شده و با توجه به اینکه نهایت زمان استفاده برای رسیدن به اوج لذت جنسی در اکثر افراد حدود 20 دقیقه است، میتوان بین 4 تا 6 مرتبه در بازه زمانی حداکثر 20 دقیقه از این باتری ها استفاده کرد و در صورتی که دیگر توان روشن کردن موتور ویبره را نداشتند، باتری های جدید تهیه شود.

سوال 5- آیا امکان استفاده از کاندوم به همراه حلقه ویبراتور وجود دارد؟

پاسخ : جواب این سوال مثبت است. شما میتوانید قبل از قرار دادن حلقه ویبراتور روی آلت جنسی مردانه، از انواع محصولات ساده، خارداریا تاخیری استفاده کرده و سپس حلقه را روی آلت مردانه قرار دهید. با استفاده از کاندوم هایی مانند تاخیری یا خاردار میتوانید علاوه بر بهره برداری از مزایای کاندوم یعنی جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های واگیردار، میتوانید لذت رابطه خود را دو چندان کنید.

سوال 6- آیا کاندوم برقی قابلیت مصرف مجدد دارد؟

پاسخ : این محصول که از دو قسمت حلقه کشسان و بخش لرزاننده ویبراتور تشکیل شده است، که بعد از استفاده میتوان قسمت ویبراتور را از بخش حلقه جدا کرد و قسمت حلقه را با شوینده های غیر اسیدی به خوبی شسته و بعد از خشک شدن در محلی استریل نگهداری کرد. با این اوصاف حتما متوجه قابلیت چند بار مصرف بودن کاندوم برقی شده اید. البته در صورتی که همراه حلقه ویبراتور از کاندوم لاتکس یا پلی یورتان استفاده میکنید در نظر داشته باشید که این نوع محصولات کاملا یکبار مصرف هستند و بعد از استفاده بایستی با رعایت اصول درون سطل زباله قرار بگیرند.

سوال 7- آیا میتوان از مواد روان کننده (لوبریکانت) و یا مواد موثره تاخیری در هنگام استفاده از حلقه ویبراتور استفاده کرد؟

پاسخ : شما میتوانید چه با استفاده از انواع کاندوم و چه بدون آن، از لوبریکانت و اسپری و ژل تاخیری در زمان استفاده بهره مند شوید. فقط در نظر داشته باشید که از لوبریکانت پایه روغنی مانند وازلین به هیچ عنوان در هنگام استفاده از کاندوم لاتکس و کاندوم برقی استفاده نکنید، زیرا روان کننده های پایه روغنی سبب آسیب به و پارگی میشوند و همچنین احتمال پارگی حلقه کشسان برقی را نیز افزایش میدهند. با این وجود استفاده از مواد روان کننده با پایه آب و سیلیکون هیچ محدودیتی وجود ندارد. همچنین میتوانید با رعایت اصول استفاده از ژل و اسپری تاخیری و یا استفاده از کاندوم های تاخیری، از این محصولات برای افزایش لذت رابطه خود همراه با آن بهره ببرید و رابطه ای متفاوت را تجربه کنید.

سوال 8- تفاوت کاندوم برقی با ویبراتور زنانه چیست؟

پاسخ : در واقع کاندوم برقی به صورت یک حلقه دور آلت تناسلی مردان می افتد و کاملا با ویبراتور زنانه که یک وسیله برای تحریک بانوان توسط دست است متفاوت است اما هر دوی این وسیله ها باعث تحریک بیشتر بانوان و لذت بیشتر هنگام داشتن رابطه جنسی می شوند.

سوال 9- تفاوت کاندوم برقی با حقله تاخیری چیست؟

پاسخ: در واقع کاندوم برقی نیز یک حلقه است که دور آلت تناسلی می افتد و یکی از کارهای آن تاخیر در انزال است و می توان تحت عنوان حلقه تاخیری نیز از آن نام برد اما حلقه های تاخیری دیگری نیز وجود دارند که به حلقه تاخیری فیزیکی معروف هستند و روی کاندوم قرار دارند تا از طریق فشار دادن به رگ زیر آلت تناسلی باعث تاخیری در انزال شوند اما برقی نیستند.

در صورتی که برای شما نیز ابهام و سوالی در خصوص این محصول وجود دارد می توانید از پایین همین برگه در قسمت کامنت ها سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهند.

منبع : سایت رسمی healthline

خرید کاندوم و محصولات زناشویی در آی بساط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *