کاندوم برقی چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است

کاندوم برقی چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است

کاندوم برقی چیست

از محصولات زناشویی پرطرفدار که به افزایش لذت جنسی طرفین در هنگام رابطه کمک شایانی میکند، میتوان به حلقه لذت آفرین که با نام کاندوم برقی در بازار به فروش میرسد اشاره کرد. از دیگر نام های این وسیله میتوان به حلقه ویبراتور، حلقه تاخیری، حلقه دیرانزالی و حلقه نعوذ اشاره کرد. زود انزالی از جمله اختلالات شایع میان مردان است و این وسیله مانند سایر محصولات مانند اسپری، ژل و کاندوم های تاخیری در کاهش این اختلالات و افزایش زمان داشتن رابطه جنسی بسیار موثر است و به کمک آن میتوان رضایت جنسی شریک خود را افزایش داده و برای هر دو طرف لذت مضاعفی از رابطه ایجاد نمایید.

کاندوم برقی چیست ؟

 این وسیله بسیار جالب در اصل یک اختراع مکانیکی است که با قرار گرفتن دور آلت مردانه، علاوه بر ایجاد یک فشار ملایم سبب نعوظ بهتر شده و به طولانی تر شدن رابطه جنسی کمک زیادی میکند.علاوه بر این به وسیله ویبراتوری که روی آن قرار دارد سبب تحریک بهتر خانم ها نیز میشود. کاندوم برقی از جنسی سیلیکون بسیار کشسان و انعطاف پذیر بوده و برای هر اندازه آلتی مناسب است و کارایی خود را حفظ میکند. همچنین ایجاد لرزش های ریتمیک توسط ویبراتور تعبیه شده روی این حلقه سیلیکونی در کاهش زمان ارگاسم بانوان و افزایش حس رضایتمندی طرفین بسیار موثر است.

کاندوم برقی راهی برای حل مشکل عدم نعوذ و زودانزالی

لازم به توضیح است که بسیاری از مردان از اختلالاتی مانند اشکال در نعوظ و زودانزالی رنج میبرند و این اختلالات سبب کاهش رضایت جنسی شریک این دسته افراد شده و به تبع آن باعث کاهش اعتماد به نفس در این مردان و عدم ارضای حس مردانه در رابطه جنسی میشود. اگر نعوذ در مردان به درستی و کامل رخ ندهد، داشتن یک رابطه عالی تقریبا غیر ممکن است.

 عواملی مانند تحریک توسط شریک جنسی، فکر به صحنه های شهوت انگیز و یا تماشای چنین صحنه هایی و اشتیاق به رابطه با همسر سبب ایجاد نعوذ در مردان میشود و اولین نشانه تحریک جنسی مردان نیز می باشد. درمان ها و داروهای زیادی مانند قرص، کرم، ژل دیگر داروها برای اختلال نعوذ ارائه شده است ، با این وجود یکی از بی عارضه ترین و موثرترین شیوه ها استفاده از حلقه ویبراتور یا کاندوم برقی است. بسیار از افراد به دلیل حساسیت های دارویی و یا بیماری های قلبی و عروقی امکان استفاده از قرض و سایر داروها را برای درمان اختلال در نعوذ خود ندارند، به همین دلیل کاندوم برقی بهترین پیشنهاد برای چنین افرادی است.  از جمله مهم ترین دلایل اختلال در نعوذ میتوان به افسردگی، اضطراب و استرس شدید، خشم و عصبانیت، مصرف یکسری داروها یا مصرف الکل، چاقی و نگاه منفی به خود بخصوص از نظر فیزیکی و بیماری های قلبی و عروقی اشاره کرد.

نحوه کار کاندوم برقی (ویبره دار)

کاندوم برقی یا به بیان صحیح تر حلقه ویبراتور با قابلیت کسشانی خود، باعث میشود فشار ایجاد شده در اطراف آلت تناسلی مردانه، به نعوظ بهتر کمک کرده و با کنترل شدت جریان خون خارج شده از آلت، زمان نعوذ در مردان را طولانی تر کند و از طرفی با کاهش زمان ارگاسم خانم ها، به مردان زود انزال برای هماهنگ سازی نقطه اوج لذت جنسی طرفین رابطه کمک بسیار زیادی کند.  در واقع با کم کردن زمان ارگاسم بانوان و افزایش زمان انزال در مردان به دلیل تحت فشار دادن رگ تحتانی آلت تناسلی مردان که باعث تعویق در انزال مردان میشود، زمان وقوع این دو رخداد را تقریبا همزمان کرده و موجب افزایش رضایت جنسی طرفین میشود.

برای خرید کاندوم برقی و اطلاع از قیمت کاندوم برقی یا همان حلقه ویبراتور میتوانید به داروخانه ها و فروشگاه های آنلاین دارای مجوز در این رابطه مراجعه کنید و یا به راحتی چند کلیک و یا لمس گوشی خود آن را مشاهده، مقایسه و خریداری کنید.

محصول پیشنهادی : کاندوم کاپوت مدل Big Dots

کاندوم کاپوت مدل Big Dots

روش استفاده کاندوم برقی

اطلاع از نحوه عملکرد محصولات بهداشت جنسی بسیار ضروری و مهم است، زیار علاوه بر افزایش  رضایت جنسی در طرفین رابطه و افزایش اعتماد به نفس و رضایت از زندگی مشترک و جلوگیری از دلسردی و شکست عاطفی حاصل از یک رابطه ضعیف ، به سلامت نسل آینده و ارتقای سطح بهداشت اجتماعی و روانی هم موثر است.

در توضیح این محصول و نحوه عملکرد آن میتوان گفته که کاندوم برقی شامل یک حلقه از جنس سیلیکون یا لاتکس بسیار مقاوم  و کشسان که با بدن و پوست انسان،  خصوصا در ناحیه آلت تناسلی سازگار است و ایجاد حساسیت نمیکند و یک ویبراتور که بوسیله دو باتری کوچک ساعت کار میکند که عمری حدود ۶۰ تا ۸۰ دقیقه دارند و قابل تعویض هستند، تشکیل شده است.

نحوه استفاده همزمان با کاندوم

از حلقه ویبراتور میتوان هم با کاندوم و هم بدون کاندوم استفاده کرد، اما توصیه میشود برای استفاده از مزایای کاندوم یعنی جلوگیری از بارداری ناخواسته و همین طور جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی، در هنگام استفاده از حلقه ویبراتور از کاندوم هم استفاده کنید. همچنین استفاده از ژل و اسپری تاخیری و همین طور ژل های روان کننده برای افزایش لذت جنسی طرفین، ممانعتی نداشته و میتوانید استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در هنگام استفاده از کاندوم به همراه حلقه ویبراتور، ابتدا کاندوم مردانه را روی آلت خود قرار داده و بعد از آن حلقه سیلیکونی یا لاتکسی را به گونه ای دور الت تناسلی خود بیندازید که حلقه انتهایی کاندوم شما بین حلقه ویبراتور و بدن شما قرار گرفته که به معنی این است که حلقه ویبراتور باید روی کاندوم قرار بگیرد و قسمت برجسته آن که شامل باتری و ویبراتور است باید به نحوی روی آلت قرار گیرد که این قسمت به سمت خارج از بدن قرار گرفته شود.

 به یاد داشته باشید که برای استفاده از حلقه ویبراتور میتوانید قبل از اینکه آلت شما نعوذ کند، آن را به نحوی که گفته شد، چه با کاندوم چه بدن آن روی آلت خود نصب کرده، قسمت برجسته آن دارای یک دکمه برای خاموش و روشن کردن ویبره است، آن را در حالت روشن قرار دهید تا آلت شما بوسیله لرزه های ایجاد شده توسط ویبراتور تحریک شده و نعوذ کند، سپس رابطه جنسی خود را با یک آلت کاملا سفت شده و آماده برای دخول کامل، آغاز کنید.عمده حلقه های ویبراتور موجود در بازار درون یک پکیج استریل قرار دارند و میتوان بعد از خارج کردن آن از درون بسته بندی از آن استفاده کرد. اما برای احتیاط میتوانید آن را ترجیحا با استفاده از آب و صابون و شوینده های غیر اسیدی ضدعفونی کنید و سپس مورد استفاده قرار دهید.

نحوه باز کردن و نگهداری

دقت کنید که برای باز کردن بسته بندی از اشیای تیز و برنده که سبب آسیب رساندن و پارگی حلقه ویبراتور که از جنس سیلیکون یا لاتکس است، مانند چاقو و قیچی یا ناخنگیر استفاده نکنید. حلقه ویبراتور یا به عبارتی کاندوم برقی خود یک وسیله چند بار مصرف است، به شرطی که بعد از استفاده به درستی شسته و ضدعفونی شده و در یک مکان استریل نگهداری شود، اما به یاد داشته باشید که اگر به همراه حلقه ویبراتور از کاندوم استفاده میکنید، کاندوم مورد استفاده یک وسیله استریل یک بار مصرف است و حتما بایستی بعد از انزال و خروج منی و یا حتی بدون انزال، دور انداخته شده و از یک کاندوم جدید برای رابطه مجدد استفاده کنید.

بعد از اتمام رابطه جنسی و خروج حلقه ویبراتور و در صورت استفاده از کاندوم، خارج کردن کاندوم، ابتدا کاندوم را به نحوی گره بزنید که محتویات منی از آن خارج نشود سپس آن را داخل دستمال کاغذی یا کیسه پلاستیکی قرار داده  و به سطل زباله بیندازید. پس از آن قسمت ویبراتور حلقه و باتری ها را از حلقه سیلیکونی جدا کنید و حلقه سیلیکونی را به خوبی با آب و صابون بشویید. بعد از شستشوی حلقه سیلیکونی آن را خشک کرده و درون یک دستمال کاغذی قرار داده و ترجیحا داخل یک کیسه فریزر تمیز در مکانی پاکیزه نگه داری کنید. دقت کنید که محل نگهداری حلقه ویبراتور به دور از مواد آرایشی و عطر و ادکلن و موادی حاوی حلال شیمیایی که ممکن است به آن آسیب برساند باشد.

مزایای استفاده از حلقه ویبراتور

پس به طور کلی میتوان مزایای استفاده از کاندوم برقی یا همان حلقه ویبراتور را به صورت زیر دسته بندی کرد:

  • کمک به نعوذ کامل و طولانی تر در مردان
  • ایجاد لرزش های منظم و افزایش تحریک پذیری بانوان در عضو کلیتوریس
  • افزایش لذت جنسی در مردان و شریک جنسی ان ها
  • کاهش زمان رسیدن به اوج لذت جنسی(ارگاسم) در بانوان
  • امکان استفاده همزمان با کاندوم و بهره بردن از فواید کاندوم
  • کمک به زودانزالی در مردان و طولانی تر شدن زمان انزال و افزایش زمان رابطه

فواید برای خانم ها

فواید و مزایای گفته شده در مورد کاندوم برقی یا حلقه ویبراتور عمدتا با تکیه بر این مزایا برای مردان بود، اما این وسیله برای زنان نیز فواید بسیار زیادی را در رسیدن سریعتر به ارگاسم در رابطه جنسی دارد و از محصولات بسیار پرطرفدار میان زنان نیز می باشد. لرزش های منظم ویبره کاندوم برقی  سبب افزایش تحریک زنان در نقطه جی و عضو کلیتوریس میشود و تجربه رسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم را برای ایشان به همراه دارد.

باید ها و نبایدهای استفاده از حلقه ویبراتور یا کاندوم برقی

در مورد سن استفاده از این محصولات سوالاتی زیادی از سمت کاربران مطرح میشود که در پاسخ میتوان گفت که محدودیت سنی خاصی در استفاده از این محصول اعلام نشده و همانند کاندوم، همه افراد در تمام سنین میتوانند از مزایای آن استفاده کنند. ولی ترجیحا پیشنهاد میشود که مردان بالاتر از ۱۸ سال از چنین محصولاتی در هنگام رابطه جنسی خود بهره ببرند.  از جمله نکات بسیار مهم در استفاده چندباره از این محصول، رعایت نکات بهداشتی از قبیل استفاده شخصی این محصول توسط یک مرد و تنها برای یک شریک جنسی و شستشوی صحیح و محل نگهداری کاملا استریل برای استفاده های بعدی است.

در نظر داشته باشید که در صورت الودگی این محصول احتمال بیماری و زخم های پوستی در ناحیه تناسلی طرفین وجود دارد.  این محصول برای کمک به غلبه بر اختلالات نعوذ و زود انزالی در مردان طراحی و عرضه شده است و در صورت عدم رعایت بهداشت در استفاده های بعدی، مشکلات دیگری نیز به این اختلالات اضافه میشود که بعضا حل آن ها بسیار دشوار تر است.

خود را از لذت محروم نکنید

 البته ذکر این نکات نباید شما را از بهره گیری از چنین وسیله کارا و موثری محروم کند و توصیه اکید ما رعایت نکات بهداشتی ذکر شده در استفاده های چند باره از محصول است. در صورتی که در هنگام استفاده از این محصول در دفعات بعد دچار مشکلاتی از قبیل ویبره نامنظم بعد از تعویض باتری، پارگی حلقه در اثر استفاده های مکرر، شل شدن حلقه سیلیکونی در طول مدت زمان طولانی و یا احتمال آلودگی در ناحیه تناسلی به باکتری ها یا قارچ ها شدید، وقت تعویض حلقه ویبراتور قدیمی و تهیه یک حلقه ویبراتور جدید فرا رسیده است.

خرید کاندوم و محصولات زناشویی در آی بساط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *