کاندوم خاردار ژله ای چیست و چه عوارضی دارد ؟

کاندوم خاردار ژله ای چیست

از جمله محصولات جدیدی که به مردانی با سایز آلت کوچک و یا زنانی که در اثر عوامل مختلف دچار گشادی واژن هستند، کمک بسازایی میکنند، میتوان کاندوم خاردار ژله ای که به کاندوم های سیلیکونی هم معروف هستند را نام برد. این نوع کاندوم خاردار که از نظر ساختاری با کاندوم های مرسوم متفاوت هستند و ضخامت بسیار بیشتری دارند، روی سطح خود برجستگی های بسیار درشتی دارند که به تحریک بانوان در ناحیه واژن، به دلیل افزایش زیاد اصطکاک ایجاد شده میان سطح واژن و آلتی که کاندوم خاردار ژله ای روی آن قرار داده شده است، کمک کرده و سبب تجربه اوج لذت جنسی یا ارگاسم در خانم ها میشود.  لازم به ذکر است که بیشترین تحریک جنسی زنان از طریق تحریک بوسیله لمس، نقطه جی و عضو کلیتوریس اتفاق میفتد و حدود 30 درصد زنان از طریق مجرای واژن تحریک میشوند.

خرید کاندوم خاردار ژله ای

برای خرید کاندوم سیلیکونی شما مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی آی بساط می توانید از طریق تماس با بخش پشتیبانی این شرکت و دریافت مشاوره از کارشناسان ما محصول مورد نظر خود را بررس و پس از دریافت قیمت کاندوم خاردار ژله ای چند بار مصرف نسبت به خرید این محصول اقدام کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت محرمانه درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین کاندوم سیلیکونی موجود در فروشگاه در دو مدل ساده و ضخیم بوده که بر اساس نیاز خود می توانید اقدام به خرید این محصول کنید.

کاندوم-خاردار-ژله-ای-صورتی

ساختار کاندوم خاردار ژله ای چگونه است؟

این محصول ژله ای از جنس سیلیکون ساخته شده است و سطح آن از برجستگی های درشت با چیدمان متفاوت و همچنین برآمدگی های منظم که سبب تحریک بیشتر بانوان میشود پوشیده شده است و برخی از اشکال این نوع کاندوم دارای برجستگی هایی برای تحریک موثر عضو کلیتوریس در خانم ها هستند که با وجود این برجستگی، عدم تجربه ارگاسم توسط خانم ها بسیار بعید است.  البته لازم به ذکر است که استفاده زوج های جوان و خانم هایی که تجربه زیاد رابطه یا زایمان طبیعی را ندارند به هیچ عنوان توصیه نمیشود و به کسانی نیز که مایل به استفاده از این محصولات هستند پیشنهاد میشود که تعداد دفعات استفاده از آن محدود و حدود  2 تا 4 مرتبه در ماه باشد و زمان استفاده در هر مرتبه کمتر از 10 دقیقه باشد.

ساختار کاندوم خاردار ژله ای

انواع کاندوم خاردار ژله ای سیلیکونی

این محصول با توجه به نوع مواد به کار رفته در آن و همچنین ضخامت خارهای موجود در آن به دو مدل کاندوم ژله ای ساده و کاندوم سیلیکونی ضخیم دسته بندی می شود.

کاندوم ژله ای ساده

در این مدل محصول میزان ضخامت خارهای موجود روی بدنه آن و همچنین نوع ژلاتین بکار رفته در آن کمی نازک تر بوده تا شریک جنسی شما هنگام استفاده از آن دچار درد زیاد نشود. این مدل محصول معمولا در رنگ سفید در بازار موجود است.

کاندوم سیلیکونی ضخیم

این مدل محصول که رنگ آن نیز با مدل ساده تفاوت داشته و به رنگ صورتی در بازار موجود است از لحاظ میزان ضخامت و تعداد خارها و همچنین برجستگی های روی آن نسبت به مدل ساده کمی محکم تر بوده و نوع ماده ژلاتین بکار رفته در آن نیز ضخیم تر است.

کاندوم-خاردار-ژله-ای-صورتی

نحوه استفاده از کاندوم خاردار ژله ای

این محصول قابلیت چند بار استفاده را دارد و حتما در هنگام استفاده از آن بایستی که قبل از قرار دادن آن بر روی آلت مردانه، از کاندوم های لاتکس یکبار مصرف  استفاده کرده و سپس ژله ای را روی کاندوم لاتکس بکشید و سپس رابطه جنسی خود را شروع کنید. دقت کنید که پس از اتمام رابطه جنسی ابتدا کاندوم سیلیکونی را از روی آلت تناسلی خود خارج کرده و  بعد از آن لاتکس را که حاوی مایع منی است خارج کرده ، گره بزنید و داخل دستمال کاغذی گذاشته و به سطل زباله بیندازید و سپس سیلیکونی را در محلول ضدعفونی کننده آب و صابون قرار دهید و به آرامی با آب ولرم بشویید.

در هنگام شستشو دقت کنید که هم قسمت داخلی و هم قسمت خارجی به خوبی شسته شود، سپس در محلی که نور مستقیم آفتاب به آن نخورد قرار دهید تا خشک شود و بعد از آن در پلاستیک فریزر استریل و تمیز و در جایی خشک و خنک و به دور از نور مستقیم خورشید و وسایل برنده  برای نگهداری قرار دهید تا در رابطه جنسی بعدی خود مجددا از آن استفاده کنید. پیشنهاد میشود بین 10 تا 15 مرتبه رابطه از این نوع کاندوم استفاده کنید و سپس از یک کاندوم خاردار ژله ای جدید  استفاده کنید.

استفاده از کاندوم ژله ای برای چه کسانی مناسب است ؟

استفاده از کاندوم های ژله ای برای زوجین مسن، زنانی که در اثر زایمان طبیعی دچار گشادی واژن هستند، افرادی که به سختی ارگاسم را تجربه میکنند، مردانی با اندازه آلت کوچک و قطر کم و زنانی که واژنی با حساسیت بسیار کمی دارند، با رعایت نکات مهم در هنگام استفاده پیشنهاد میشود.

محصول پیشنهادی: کاندوم فضایی شمشیری 

عوارض کاندوم خاردار ژله ای

با وجود مزایای ذکر شده، عده ای نیز به شدت با استفاده از این نوع محصولات مخالف هستند و معایبی را برای استفاده از این نوع کاندوم ها ذکر میکنند:

  •  از جمله معایبی که ممکن است در اثر استفاده مداوم و بیش از حد اتفاق بیفتد، کاهش حساسیت سلول های عصبی واژن و در نتیجه طولانی شدن زمان ارضا در زنان است.
  • همچنین به کار گرفتن کاندوم های خاردار ژله ای توسط زوج های جوان امکان ایجاد گشادی واژن و زخم شدن دیواره رحم در زنان را بیشتر میکند،

لازم به ذکر است تمامی کاندومها در صورت استفاده نادرست می توانند باعث ایجاد مشکل شوند. معایب استفاده از کاندوم را در اینجا بخوانید.

استفاده از این محصول برای چه کسانی توصیه نمی شود ؟

همانطور که قبلا هم گفته شده استفاده از این محصول برای زوجین جوان پیشنهاد نمیشود و در عوض میتوان از کاندوم های لاتکس خاردار یا فضایی برای افزایش لذت جنسی و تنوع در رابطه استفاده کرد.  به دلیل حساسیت دیواره کانال واژن زنان، در صورتی که از کاندوم ژله ای خاردار با رعایت نکات ایمنی استفاده نشود، احتمال آسیب رسانی به این عضو وجود دارد و ممکن است زندگی جنسی چنین افرادی برای همیشه تحت تاثیر قرار بگیرد.

 این حساسیت در خانم های جوان بسیار بیشتر است و به همین دلیل استفاده کاندوم خاردار ژله ای برای زوجین جوان پیشنهاد نمیشود. در صورتی که در اثر استفاده ناصحیح از کاندوم های ژله ای خاردار در ناحیه کانال واژن زخمی ایجاد شود، به دلیل وجود باکتری های مختلف احتمال ایجاد عفونت در ناحیه تناسلی زنانه به شدت افزایش پیدا میکند و در صورت بوجود آمدن چنین مشکلاتی ممکن است تا مدت ها رابطه جنسی شما تحت تاثیر قرار بگیرد و معمولا روند درمان چنین بیماری هایی زمانبر است. از دیگر مواردی که در اثر استفاده بیش از اندازه و خارج از قاعده ممکن است اتفاق بیفتد، کاهش حساسیت جنسی و عدم لذت جنسی است که منجر به دلزدگی  و سردی رابطه میشود و تبعات خانوادگی زیادی را در بر دارد.

محصول پیشنهادی : کاندوم کاپوت مدل big dots

کاندوم کاپوت مدل Big Dots

سوالات متداول در خصوص کاندوم خاردار ژله ای سیلیکونی

در اینجا تعدادی از سوالات شما در خصوص کاندوم خاردار سیلیکونی ژله ای توسط کارشناسان ما ارائه شده و پاسخ آن ها نیز برای شما آورده شده است.

سوال 1- کاندوم خاردار ژله چست؟

پاسخ : این محصول با سایر کاندوم ها تفاوت محسوسی دارد و دارای خارهای درشت بر روی بدنه خود بوده و از جنس لاتکس نیست بلکه جنس بکار رفته در آن سیلیکونی بوده و موجب تحریک بیشتر بانوان هنگام استفاده می شود.

سوال 2- عوارض کاندوم خاردار ژله ای چیست؟

پاسخ : معمولا استفاده بیش از حد از این محصول ممکن است باعث ایجاد زخم در واژن و همچنین ایجاد عفونت های ادراری شود.

سوال 3- آیا کاندوم سیلیکونی ژله ای قابل شستشو و چندبار مصرف است ؟

پاسخ : بله. این محصول با توجه به جنس بکار رفته قابلیت شستشو را دارد البته توصیه می شود به منظور جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی پس از استفاده به صورت کامل ضد عفونی شود و همچنین بیشتر از 5 مرتبه نیز استفاده نشود چرا که احتمال پاره شدن آن بالاتر می رود.

سوال 4- آیا کاندوم خاردار سیلیکونی تاریخ انقضا دارد؟

پاسخ : بله. این محصول نیز مانند سایر مدل ها دارای تاریخ انقضا بوده و توصیه می شود حتما قبل از استفاده ، تاریخ انقضا موجود روی محصول بررسی شود.

سوال 5- آیا می توان به همراه کاندوم ژله ای از روان کننده استفاده کرد؟

پاسخ : بله. البته توجه داشته باشید نکته اساسی هنگام استفاده از این محصول به همراه ژل روان کننده این است که از محصولاتی استفاده کنید که حاوی ماده روان کننده پایه آب باشد چرا که روان کننده های پایه روغن ممکن است باعث پارگی محصول شود.

جمع بندی

با وجود مواردی که ممکن است در اثر استفاده نادرست و با تکرار زیاد از کاندوم های خاردار ژله ای بوجود بیاید، با این حال با رعایت شرایط ذکر شده میتوان از مزایای این محصول بهره برد و به زندگی جنسی خود لذت و تنوع بیشتری اضافه کرد. علاوه بر مزایایی که این نوع کاندوم در زنان هدف این محصول دارد، برای مردان نیز احساس اعتماد به نفس و افزایش رضایت جنسی و گرمی رابطه را به همراه دارد.

حتما قبل از استفاده از کاندوم های خاردار ژله ای ابتدا به نکات و موارد گفته شده با دقت توجه کنید و در صورتی که شرایط استفاده از این محصول را دارید آن را تهیه کرده و مطابق دستورالعمل گفته شده در هنگام برقراری رابطه جنسی بکار بگیرید. توصیه میشود پیش از انتخاب این محصول حتما ابتدا کاندوم های خاردار لاتکس و فضایی را امتحان کنید و در صورتی که جواب دلخواه در هنگام رابطه را نگرفتید به سرغ محصولات خاردار سیلیکونی بروید.

دقت کنید که بسته بندی محصول تهیه شده پارگی و سوراخ نداشته باشد و ترجیحا قبل از مصرف یک مرتبه با آب و صابون بشورید، خشک کنید و سپس استفاده کنید. در صورت تمایل برای استفاده از روان کننده، حتما از انواع پایه آبی یا سیلیکونی که به کاندوم لاتکسی که همراه با کاندوم خاردار  ژله ای استفاده شده است آسیبی نرساند، استفاده شود.

خرید آنلاین کاندوم در سریعترین زمان ممکن در آی بساط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *