عوارض دستگاه وکیوم مردانه چیست ؟

عوارض دستگاه وکیوم مردانه

دستگاه وکیوم ابزاری مناسب و تایید شده برای کمک به رفع اختلال نعوظ در مردان طراحی و ساخته شده است. به وسیله خلا ایجاد شده بوسیله پمپ این دستگاه، جریان خون به آلت تناسلی مردانه افزایش پیدا کرده و سبب ایجاد نعوظ و کمک به حفظ آن میکند.  در این مقاله به عوارض دستگاه وکیوم مردانه خواهی پرداخت ، با ماهمراه باشید.

سوالی که بسیاری از کاربران در رابطه با عوارض استفاده از دستگاه و خطرات آن میپرسند، دغدغه ای بجا و درست است، زیرا در صورت استفاده اشتباه و با اهداف و توقع اشتباه از این وسیله، میتواند جبران ناپذیر باشد. این دستگاه با هدف ایجاد و حفظ نعوظ برای افرادی با اختلال جنسی نعوظ طراحی شده است و در صورتی که با هدف بزرگتر کردن سایز آلت تناسلی بکار گرفته شود و با ایجاد فشار خلا بسیار زیاد به اندام جنسی مردانه، سبب آسیب به سیستم عصبی این ناحیه شده و امکان اختلال نعوظ دائمی بوجود می آید. در ادامه به عوارض شایع وکیوم مردانه خواهیم پرداخت :

ایجاد لکه های کبود و آبله مانند

در هنگام ایجاد لکه های کبودی و آبله مانند که در اثر پمپاژ سریع خون به آلت روی سطح آن ایجاد میشود، که البته به صورت موقتی هستند و برطرف شده و عموما بدون ایجاد درد هستند. در صورتی که این نقاط قرمز رنگ را در هنگام ایجاد خلا مشاهده کردید سریعا پمپاژ کردن را متوقف کرده و در صورتی که دچار کبودی شدید و همراه با درد زیاد شدید حتما به پزشک مراجعه کنید. برای جلوگیری از این مشکل پمپاژ خلا را به آهستگی انجام دهید و بین هر مرتبه استفاده از پمپ دستی چند ثانیه مکث کنید. استفاده از دستورالعملی که جریان ورود خون به آلت شما و خروج هوا از دستگاه وکیوم را به خوبی متعادل کند، کمک به تغییر شکل بافت آلت شما و در نتیجه یک نعوظ با کیفیت تر میشود.

کبود شدن آلت بر اثر استفاده از وکیوم مردانه

کبودی دور آلت در محل واشر

کبودی دور آلت در محل قرار گرفتن واشر وکیوم که در اثر انتخاب سایزاشتباه واشر بوجود آمد و به دلیل اینکه اکثر کاربران به دلیل تنگ بودن بیش از حد واشر احساس نعوظ بهتری دارند این کار را برای خود مناسب تر میدانند که انجام این مورد سبب بوجود آمدن کبودی میشود. دقت داشته باشید که حتی در صورت استفاده از سایزواشر صحیح نبایستی که واشر وکیوم بیش از 30 دقیقه برای حفظ نعوظ روی آلت قرار بگیرد.

ورود بیضه ها به داخل وکیوم

در برخی موارد به دلیل عدم انتخاب صحیح اندازه واشر وکیوم مردانه و در هنگام پمپاژهوا برای ایجاد خلا، ممکن است بیضه های شما به داخل ورودی وکیوم کشیده شده و سبب ایجاد درد شود. استفاده از وکیوم های متفرقه و غیر استاندارد که طراحی مناسبی نداشته و اندازه دهانه آن متناسب با هدف استفاده نیست نیزممکن است سبب این مشکل شود.

مشکلات ناشی از عدم رعایت دستورالعمل ها

در برخی موارد افراد به دلیل عدم رعایت دستورالعمل ها، خصوصا افرادی که جراحی های پروستات داشته و برای نعوظ مشکل دارند، به دلیل نرسیدن به هدف مورد نظر در زمان کوتاه در ادامه استفاده از این محصول شک پیدا کرده و ناامید میشوند. به خاطر داشته باشید که اگر در هنگام برانگیختگی توان حفظ نعوظ را ندارید، استفاده از سیستم وکیوم و واشر یک راه حل مناسب برای شماست.

احساس بی حسی و کبودی در آلت

از دیگر عوارض استفاده ناصحیح از این دستگاه میتوان به بی حسی، احساس سردی و کبودی ناحیه تناسلی مردانه اشاره کرد که به دلیل انقباض بیش از حدی است که به دلیل استفاده از واشر سایز نامناسب بوجود می آید. در نظر داشته باشید که داخل پکیج دستگاه های وکیوم تعدادی واشر لاستیکی برای قرار گرفتن دور آلت تناسلی با قطرهای مختلف وجود دارد تا افراد با اندازه سایز متفاوت آلت بتوانند از سایز مناسب خود برای حفظ خلا درون سیلندر استفاده کنند.

از بین رفتن برانگیختگی

از دیگر عوارض استفاده از دستگاه وکیوم که برخی کاربران به آن اشاره میکنند، از بین رفتن برانگیختگی در زمان شروع رابطه است که به ماهیت دستگاه مربوط میشود و بعد از چند مرتبه استفاده هم عادی میشود. برخی دیگر از مردان یا شریک جنسی آن ها در هنگام استفاده از دستگاه احساس ناراحتی و خجالت زدگی دارند که این مورد نیز عمدتا در ابتدای استفاده از آن اتفاق میفتد و امر عادی است. همچنین برخی مردان در مورد عدم یکنواختی نعوظ در هنگام استفاده و شروع دخول ابراز نارضایتی دارند که انتخاب سایز صحیح واشر لاستیکی میتواند راهگشا باشد.

مشکلات اعلام شده توسط کاربران

در مورد استفاده از دستگاه وکیوم ، مشکلات دیگری نیز توسط کاربران اعلام شده است:

  • احساس غیر طبیعی حالت برانگیختگی و نعوظ در برخی از مردان از جمله این موارد است. در هنگام استفاده از حداکثر فشار خلا دستگاه وکیوم، ممکن است احساس کنید حالت نعوظ شما مثل همیشه نیست. این احساس بدین صورت است که شما در قسمت پایه آلت تناسلی احساس سفتی نداشته باشید، در صورتی که بقیه قسمت ها به دلیل ورود جریان خون زیاد بشدت سفت شده است.
  • القای احساس غیر طبیعی بودن رابطه در برخی شرکای جنسی. استفاده از وکیوم برای ایجاد و حفظ نعوظ یک تصمیم دو طرفه است و برای عادی شدن استفاده در هنگام رابطه نیاز به پذیرش هر دو نفر و همین طور نیاز به زمان دارد تا براحتی از آن برای افزایش کارایی جنسی خود بهره ببرید.

مشکلات کاربران در استفاده از وکیوم مردانه

  • استفاده از وکیوم مردانه نیازمند هماهنگی دست و انگشت ها در هنگام کار گذاشتند و استفاده است. در صورتی که شخصی مشکلات فیزیولوژیکی در این نواحی داشته باشد، استفاده از این وسیله کمی مشکل خواهد بود. البته در این موارد فرد میتواند از شریک جنسی خود کمک بگیرد.
  • همچنین در نظر داشته باشید که افراد مختلف میتوانند تعداد دفعات متفاوتی را از این وسیله برای ایجاد و حفظ نعوظ استفاده کنند، اما توصیه میشود که واشر لاستیکی دور آلت تناسلی بیشتر از 30 دقیقه در یک مرتبه در آن ناحیه قرار نگیرد. در صورتی که به درستی و طبق دستورالعمل از دستگاه استفاده شود مشکلات آن به حداقل رسیده و نهایت بهره برداری از محصول تهیه شده را خواهید داشت.

عوارض ناشی از ایجاد فشار خلا زیاد

فشار خلا زیاد داخل سیلندر علاوه بر آسیب های حادی مانند آسیب به سیستم عصبی ناحیه تناسلی، در موارد خفیف تر سبب پارگی مویرگ های زیر پوست آلت تناسلی مردانه و ایجاد خون مردگی و کبودی میشود. خطر خونریزی های اینچنینی برای افرادی که از داروهای رقیق کننده مانند وارفارین استفاده میکنند دو چندان است. همچنین افرادی که دارای کم خونی داسی شکل و سایر مشکلات عروقی و خونی هستند، با وجود اینکه تهیه این محصول نیازی به نسخه پزشک ندارد، حتما با پزشک خود در مورد استفاده از دستگاه وکیوم مشورت نمایند. حتما در هنگام مشورت با پزشک در مورد بیماری ها فعلی و سوابق بیماری های خود و همین طور کلیه داروهایی که مصرف میکنید، حتی داروهای گیاهی صادقانه صحبت کنید تا بهترین مشاوره به شما داده شود تا دچار عوارض جانبی و جبران ناپذیر نشوید.

کم کردن عوارض استفاده از وکیوم مردانه

برای به حداقل رساندن عوارض ذکر شده طبق دستورالعمل پیش رفته و به ادامه مطلب که مشکلات ایجاد شده و راه های پیشگیری را لیست کرده است توجه داشته باشید. همچنین برای مطالعات تخصصی انجام شده برای موارد حاد که منجر به مشکلات ارولوژی در موارد بسیار نادر که هنگام استفاده های غیر اصولی و طولانی مدت ایجاد شده است اینجا کلیک کنید.

جمع بندی

در آخر و به منظور جمع بندی مقاله عوارض دستگاه وکیوم مردانه چیست؟ میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • برای جلوگیری از عوارض های ذکر شده حتما دستورالعمل دستگاه را به دقت مطالعه نمایید.
  • در صورت مشکلات خونی حتما با پزشک مشاوره نمایید.
  • استفاده از محصولاتی مانند ژل های روان کننده یا لوبریکانت برای بکارگیری راحت تر خصوصا برای قرار دادن یا برداشتن واشرها و همچنین داشتن یک رابطه دلپذیرتر مفید است.

 برای سوالات بیشترو مشاوره جهت استفاده و خرید این محصول میتوانید با همکاران تیم پشتیبانی از طریق لینک زیر و یا تماس تلفنی و پیام در واتس اپ تماس حاصل نمایید.

خرید وکیوم مردانه

1 دیدگاه برای “عوارض دستگاه وکیوم مردانه چیست ؟

  1. ع ص گفته:

    به هیچ عنوان استفاده نکنید در بلند مدت باعث انسداد رگ های خونی و در مرور زمان عدم نعوظ و خشکی رگ آلت رو در پی داره بدرد نخور ترین وسیله…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *