نحوه استفاده از ژل تاخیری برای رابطه ای طولانی

نحوه استفاده از ژل تاخیری

بسیاری از کاربران در مورد طریقه استفاده از ژل تاخیری و باید ها و نبایدهای استفاده از آن سوالاتی را مطرح میکنند که در این بخش به این سوالات پاسخ میدهیم. این محصول به مردان در جلوگیری از زودانزالی کمک شایانی میکند و عوارض جانبی بسیار کمی برای آن ذکر شده است. البته رعایت بایدها و نبایدهای استفاده و نحوه صحیح استعمال در اثربخشی بیشتر و کاهش عوارض جانبی این محصول بسیار موثر است. برای استفاده از ژل تاخیری و عملکرد حداکثری این محصول، حتما قبل از استفاده و شروع دخول آلت تناسلی خود را با آب و صابون به خوبی بشویید.

در نظر داشته باشید که عمده ژل های تاخیری حاوی ماده موثره لیدوکائین یا بنزوکائین با غلظت کمتر از 5 درصد هستند و در استفاده از آن ها باید دقت داشته باشید که فقط برای استفاده خارجی بوده  و نبایستی که با چشم و دهان و بینی تماسی داشته باشند. اگر شریک جنسی شما باردار است حتما از متخصص در مورد استفاده از ژل تاخیری مشورت بگیرید و آن را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.  البته در مواردی محصولاتی با ترکیبات طبیعی و قابلیت انجام رابطه دهانی که خطری برای شریک جنسی نداشته باشد نیز به بازار معرفی شده است که متاسفانه دسترسی به این محصولات در شرایط فعلی کار راحتی نیست.

طریقه استعمال ژل تاخیری

پس از شستشوی آلت جنسی مردانه  و حدود 15 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی چند قطره ژل را روی حساس ترین قسمت  آلت خود  که ناحیه  زیر کلاهک آلت تناسلی است ریخته و  با نوک انگشت خود به خوبی و به صورت دایره ای ماساژ دهید تا ماده موثره تاخیری جذب پوست شود. حدود 10 الی 15 دقیقه زمان برای جذب و کارایی حداکثری ژل تاخیری لازم است که در این حین میتوانید به معاشقه و آماده سازی شریک جنسی خود و برانگیختگی جنسی همدیگر بپردازید. در صورتی که تمایلی به استفاده از کاندوم در هنگام رابطه ندارید، قبل از دخول آلت تتناسلی خود را با آب ولرم بشویید و دخول را آغاز کنید.

بایدها و نباید های استفاده از ژل تاخیری

  1. دقت داشته باشید که قسمتی از پوست الت تناسلی که ژل تاخیری روی آن آغشته میشود نبایستی زخم یا خراش داشته باشد و یا ملتهب باشد.
  2. در صورتی که پس از اغشته کردن آلت خود با ژل ، بلافاصله احساس سوزش یا خارش کردید سریعا آلت خود را با آب زیاد بشویید.
  3. در صورت عدم استفاده از کاندوم دقت کنید که هیچ اثری از ژل روی  آلت شما  نباشد و ترجیحا قبل از شروع رابطه آلت خود را بشویید.
  4. همانطور که گفته شد عمده محصولات موجود در بازار مناسب رابطه دهانی نیستند.
  5. بیشتر از 4 مرتبه در یک روز از ژل تاخیری برای جلوگیری از زودانزالی استفاده نشود.
  6. محصول را در دمای 20 الی 25 درجه سانتی گراد و بدور از نور مستقیم آفتاب نگهداری کنید.
  7. برگه راهنمای محصولات قبل از استفاده حتما مطالعه شود.
  8. لازم به ذکر است که استفاده همزمان از ژل تاخیری و کاندوم میسر بوده و هیچ مشکلی برای کاندوم بوجود نمی آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.