نحوه استفاده از وکیوم مردانه

نحوه استفاده از وکیوم مردانه

دستگاه وکیوم مردانه ، وسیله ای موثر برای مردانی است که دچار اختلال در نعوظ هستند و به کمک این وسیله میتوانند تا میزان قابل قبولی مشکل به دست آوردن نعوظ و حفط آن را مرتفع کنند. برای استفاده موثر و بدون عارضه از محصول وکیوم مردانه بایستی نحوه استفاده از وکیوم مردانه طبق اصولی که طراحی شده است را دانسته و به همین نحو از آن استفاده شود. در نظر داشته باشید که این دستگاه عموما به دو منظور مورد استفاده قرار میگیرد:

  • استفاده برای ایجاد و کمک به حفظ نعوظ در هنگام نزدیکی
  • برای تمرینات روزمره در جهت تقویت عضلات نعوظی

دقت داشته باشید که این وسیله برای افرادی که دچار بیماری های خاص  از جمله افراد دارای بافت حساس تناسلی، بیماران قلبی و سایر بیماری های خاص هستند بایستی با مشورت پزشک متخصص مورد استفاده قرار بگیرد.  نحوه عملکرد وکیوم مردانه به این صورت است که با ایجاد یک مکش قوی روی آلت تناسلی مردانه و افزایش شدت جریان خون ورودی به آلت تناسلی سبب ایجاد نعوظ حداکثری و در صورت استفاده صحیح و مستمر، کمک به درمان اختلال در نعوظ میشود.

آماده سازی قبل از استفاده

پیشنهاد میشود که قبل از استفاده و ایجاد نعوظ، کارهایی برای عملکرد موثر این وسیله  و افزایش بهداشت فردی انجام شود. از جمله کارهایی که پیش از استفاده میتوان انجام داد به شرح زیر است:

  • پیش از استفاده موهای زائد اطراف و روی آلت مردانه را به روش مناسب اصلاح نمایید.
  • محل اصلاح شده را به خوبی شسته و خشک نمایید
  • در این مرحله میتوانید از روانسازهای مناسب پایه آبی و ژل های بزرگ کننده آلت و ژل تقویت نعوظ استفاده نمایید
  • در قسمتی که استوانه وکیوم روی آلت قرار میگیرد و با پوست در ارتباط است، از پدهایی که مانع ایجاد فشار مضاعف به شما شود استفاده کنید تا مانع از ایجاد فشار و کبودی روی پوست اطراف آلت شود.
  • یکی از مهم ترین موارد قبل از استفاده، انتخاب واشر مناسب سایز آلت شما است. اگر واشر کوچک تر باشد، سبب فشار زیاد و آسیب به بافت نعوظی میشود و اگر بزرگ تر باشد، به دلیل عدم جلوگیری از عبور هوا، فشار وکیوم مناسبی ایجاد نشده و عملکرد کاملی را مشاهده نخواهید کرد.

روش صحیح استفاده از وکیوم مردانه

بعد از اصلاح موهای زائد و استفاده از لوبریکانت و واشر مناسب سایز آلت تناسلی خود و قرار دادن یک پد نرم، واشر انتخاب شده را روی استوانه وکیوم مردانه قرار داده و به آرامی استوانه دارای واشر را روی آلت خود قرار داده و بعد از ورود آلت خود به استوانه،  به آرامی شروع به استفاده از تلمبه دستی وکیوم و ایجاد خلا نمایید. این کار را به آهستگی انجام داده و میان هر بار پمپاژ کردن تلمبه دستی 3 ثانیه مکث نمود و مجددا تلمبه دستی را فشرده و این کار را تا ایجاد نعوظ مناسب و کامل ادامه دهید و دقت داشته باشید که نبایستی بعد از انجام پمپاژ احساس درد در ناحیه تناسلی شما ایجاد شود.

پس از رسیدن به فشار مناسب و ایجاد نعوظ حداکثری، شلنگ را از محفظه استوانه ای جدا نمایید. برای عملکرد بهتر دستگاه عمل ایجاد فشار خلا و مجددا جدا نمودن شلنگ و ورود هوا را چند مرتبه در بازه های زمانی کوتاه تکرار کنید و در مرتبه آخر قبل از نزدیکی و دخول، استوانه را از واشر جدا کنید. در حال حاضر و با قرار داشتن واشر به دور آلت شما که خروج خون از الت را کنترل نموده و کمک به حفظ نعوظ میکند، دخول را شروع کرده و دقت داشته باشید که از زمان جدا نمودن شلنگ و محفظه تا انتهای رابطه شما بیشتر از 15 دقیقه طول نکشد.

بیشتر بخوانید : عوارض دستگاه وکیوم مردانه چیست ؟

مدت زمان استفاده از وکیوم مردانه

 مورد مهمی که بایستی دقت داشته باشید این است که واشر بیشتر از 15 دقیقه در هر بار استفاده روی آلت قرار نداشته باشد و در صورتی که به صورت مستمر و روزانه از وکیوم برای کمک به درمان اختلال نعوظ استفاده میکنید، بیشتر از 2 نوبت در روز آلت خود را وکیوم نکنید. در صورتی که بیش از حد مجاز فشار خلا را زیاد نموده و احساس درد داشتید، میتوانید با در آوردن شلنگ متصل به استوانه این فشار را برداشته و مجددا با اتصال شلنگ به محفظه و استفاده از تلمبه دستی فشار خلا ایجاد نموده و البته در این نوبت فشار را بیش از حد زیاد نکنید.

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه به عنوان درمان اختلال نعوظ

دستگاه وکیوم مردانه، به شرط رعایت اصول استفاده و به کارگیری مستمر با فشار خلا مناسب و همچنین استفاده از ژل های مناسب کمک به تقویت نعوظ، در بسیاری موارد وسیله ای کارا و موثر جهت درمان اختلال نعوظ  در مردان و بازگرداندن اعتماد به نفس و افزایش لذت جنسی در آن ها میشود.

برای استفاده مستمر حتما موارد مندرج در آماده سازی قبل از استفاده را رعایت نموده و با مکث های کوتاه بین هر بار پمپاژ کردن و جدا نمودن شلنگ برای از بین رفتن خلا و شروع مجدد، این کار را تکرار کنید. حداکثر 15 دقیقه و نهایتا روزی 2 الی 3 مرتبه این کار را تکرار کنید. میتوانید از ژل های تقویت نعوظ هم برای کمک به درمان و هم روان سازی و وارد شدن راحت تر آلت به درون محفظه کمک بگیرید.

نحوه نگهداری از دستگاه مکش

در انتها چه برای داشتن رابطه و چه استفاده مستمر درمانی روزانه، نوبت به نظافت دستگاه و لاستیک ها میرسد. در مورد دستگاه فقط مجاز به شستن محفظه اکریلیک هستید. دقت کنید که آب به پمپ دستی و شلنگ رابط پمپ و محفظه وارد نشود زیرا به مرور باعث خرابی پمپ دستی میشود.

محفظه اکریلیک و واشرها را با شوینده غیر اسیدی و کامل شسته سپس با یک دستمال تمیز و استریل خشک نمایید. میتواید از سشوار بدون حرارت یا حرارت خیلی کم (حرارت زیاد موجب دفورمه شدن واشرها و محفظه میشود) استفاده کنید. سپس دستگاه را در محیطی پاکیزه، ترجیحا در جعبه دستگاه، برای استفاده بعدی نگهداری نمایید.

در صورت داشتن سوالات بیشتر با همکاران ما در پشتیبانی آی بساط از طریق کانال های مختلف ارتباطی تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *