انواع کاندوم مردانه خاردار را بهتر بشناسیم

انواع کاندوم مردانه خاردار را می توان به صورت معمولی، خاردار درشت، فضایی و سیلیکونی قابل شستشو دسته بندی نمود. در ادامه به تفصیل در مورد انواع کاندوم مردانه خاردار توضیح خواهیم داد.

لزوم به وجود آمدن کاندوم خاردار

از زمان بوجود آمدن اولین کاندوم ها، این محصولات مسیر طولانی را طی کرده و تحولات زیادی را پشت سر گذاشته اند. امروزه کاندوم ها از نظر کارکردی دچار جهش شده و علاوه بر انجام وظایف ابتدایی خود یعنی جلوگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی که برای همین منظور استفاده میشدند، کاندوم های جدید میتوانند وظایف متعدد دیگری را انجام دهند.

امروزه انواع مختلفی از کاندوم مردانه و البته زنانه وجود دارد و هر کدام برای هدف و منظور خاصی طراحی شده اند که علاوه بر تامین هدف ارزان و در دسترس عموم بودن، لذت مضاعفی را در رابطه به زوجین اعطا کنند. در حال حاضر انواع کاندوم های دارای بافت بیرونی و درونی از جمله کاندوم های خاردار و شیاردار به همین منظور تولید و عرضه میشوند. 

انواع کاندوم مردانه خاردار

با وجود تنوع زیاد این محصول در برندهای مختلف، میتوان کاندوم های خاردار را به 4 دسته کلی به صورت زیرتقسیم بندی کرد:

 • کاندوم های خاردار معمولی
 • کاندوم های خاردار درشت
 • کاندوم های فضایی
 • کاندوم های سیلیکونی قابل شستشو

در ادامه به معرفی مختصر هر دسته و برندهای موجود در بازار ایران و معرفی محبوب ترین های هر برند میپردازیم. 

کاندوم های خاردار معمولی

کاندوم های خاردار معمولی دارای برجستگی های کوچک به صورت نقطه نقطه که طول آنها کمتر از طول نصف یک برنج بوده و بعضا به راحتی نمیتوان با چشم غیر مسلح آن ها را مشاهده کرد. از جمله محصولات موجود و محبوب بازار میتوان به کاندوم تاخیری و خاردار جینسینگ کدکس، کاندوم خاردار و حلقوی کدکس مدل Matador، کاندوم خاردار و شیاردار کاپوت مدل Orgasm Fire X3، کاندوم کاپوت مدل Super Dotted And Ribbed با خارها و شیارهای فراوان، کاندوم ایکس دریم مدل لارگو با برجستگی های نقطه ای و شیاردار تحریک کننده، کاندوم خاردار کاپوت مدل Orgasmic دارای دکمه ها و شیارهای برجسته است که باعث تحریک بیشتر خانم ها، افزایش لذت و کاهش مدت زمان رسیدن به ارگاسم می شود، کاندوم خاردار کدکس مدل Hang Over Ice And Fire و کاندوم خاردار کدکس مدل Hang Over Ice And Fire اشاره کرد.

کاندوم ماتادور ناچ کدکس Matador

کاندوم های خاردار درشت

اندازه خارهای این دسته حدود سه برابر بزرگتر از خارهای کاندوم خاردار معمولی بوده و به راحتی با چشم میتوان آن ها را دید. اصطکاک بوجود آمده بر اثر استفاده از این نوع کاندوم به مراتب بیشتر بوده، تنوع و تولید کمتری در بازار دارند. دو مدل  کاندوم خاردار ناچ کدکس مدل  BIG DOTS که دارای 690 عدد خار درشت در سطح خود است و کاندوم خاردار درشت کاپوت KAPOOT BIG DOTS در بازار ایران موجو و متداول است.

شما در حال خواندن مقاله ای در مورد انواع کاندوم خاردار مردانه هستید، برای خواندن مطالب بیشتر می توانید به بخش پست های بلاگ آی بساط مراجعه فرمایید.

کاندوم های فضایی

از کاندوم های محبوب و پرطرفدار در بین زوج های ایرانی موجود در بازار، کاندوم های فضایی هستند که در اشکال و طرح های مختلف تهیه میشوند. این نوع  از کاندوم ها به منظور ایجاد لذت حداکثری برای بانوان از رابطه جنسی بوده و به دلیل وجود برجستگی های فوق العاده بزرگ روی بدنه، این قابلیت را دارند تا نقطه جی و کلیتوریس را در بانوان به شدت تحریک کنند و حس قدرت و تونمندی جنسی بیشتری را به مردان میدهند. طرح های متداول این نوع  کاندوم در برند ایکس دریم در مدل های زیر تولید میشود:

کاندوم فضایی اره ماهی با دکمه ها و خار های درشت

 • تحریک نقطه G
 • خارهای درشت و نرم و دکمه‌ای
 • دارای مدل‌های متنوع
 • ایده‌ال برای پس از زایمان

کاندوم فضایی شمشیری

 • به دلیل درگیر کردن نقطه G تحولی در رابطه جنسی حاصل می‌کند.
 • بزرگ‌تر شدن آلت جنسی به دلیل خارهای کنار
 • چندین برابر شدن لذت جنسی در خانم‌ها
 • لذت جنسی دو طرفه

کاندوم های فضایی ایکس دریم

کاندوم فضایی مدل دکمه دار

 • سه عدد خار در ابتدای کاندوم
 • خارهای ریز و درشت روی بدنه اصلی کاندوم
 • دکمه‌های برجسته با سایز و اندازه بزرگ تر
 • کاندوم فضایی چرخشی یا خار های مارپیچ
 • مشکل تکراری بودن رابطه جنسی را حل می‌کند.
 • نتیجه رسیدن به ارگاسم سریع‌تر و بهتر است
 • بزرگ‌تر شدن آلت جنسی به دلیل خارهای کنار
 • کاندوم فضایی مدل طوقی
 • خارهای دو سانتی سر کاندوم
 • خارهای درشت تر

کاندوم های سیلیکونی قابل شستشو

دسته آخر از انواع کاندوم مردانه خاردار تفاوت های عمده ای با سه دسته قبل داشته و شرایط استفاده و ملزومات آن نیز متفاوت از انواع قبلی می باشد. این نوع از کاندوم ها از برجستگی های بسیار درشت که به صورت حلقوی و نقطه ای روی سطح کاندومی از جنس سیلیکون تعبیه شده تشکیل شده و قابلیت شستشو و استفاده مجدد را دارا است. در استفاده از این کاندوم ها بهتر است که مرد آلت خود را با یک کاندوم ساده پوشانده و سپس از این کاندوم ها استفاده کند و استفاده مکرر و طولانی از این نوع کاندوم به هیچ وجه توصیه نمیشود.

مزایا و معایب استفاده انواع کاندوم های شیاردار و خاردار

داشتن رضایت جنسی از یک رابطه یکی از مهم ترین ملاک های هر رابطه برای زوجین است و عدم رضایت در این امر موجب مشکلات متعدد و حتی طلاق میشود. کاندوم های شیاردار و خاردار میتوانند با ایجاد تحریک بیشتر در بانوان این رضایتمندی را بیشتر کرده و برای مردانی که از سایز آلت خود راضی نیستند و یا اعتماد به نفس پایینی دارند و حتی برای مردان زود انزال بغا کم کردن زمان رسیدن به اوج لذت جنسی در زنان گزینه بسیار مناسبی باشند.

این نوع از کاندوم ها برای بانوانی که دهانه واژن عریضی داشته و براحتی تحریک نمیشوند نیز گزینه مناسبی است و اسن موزد خصوصا در زوج های مسن تر امری شایع است. استفاده مکرر از این نوع کاندوم ها بعضا باعث حساسیت واژن شده و به تبع آن ایجاد عفونت را بیشتر میکند و ممکن است در طولانی مدت امکان تحریک شدن زوجین را بسیار کم کرده و سبب سردی رابطه و عدم رضایت شود. توصیه میشود در استفاده از این کاندوم ها خصوصا کاندوم های سیلیکونی و خار درشت به موارد زیر دقت شود:

استفاده از این کاندوم ها برای زوج های جوان و کسانی که در ابتدای رابطه هستند ممکن است مطلوب نباشد، پس حتما در استفاده از آن ها با شریک جنسی خود مشورت کنید.

سعی کنید زمان استفاده از این کاندوم ها خصوصا انواع فضایی و سیلیکونی بیشتر از 5 دقیقه طولانی نشود و نهایتا در هفته دو مرتبه استفاده شود.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از انواع کاندوم

بهترین کاندوم های مردانه خاردار کدامند؟

کاندوم های خاردار از تعداد زیادی برآمدگی های نقطه ای مدور روی سطح خود تشکیل شده اند. همانند کاندوم های شیارداراین نوع از کاندوم ها نیز با افزایش اصطکاک و تحریک بیشتر زوجه نسبت به کاندوم های ساده، لذت مضاعفی را در رابطه به طرفین میدهند و به دلیل این ویژگی فوق العاده مورد استقبال بسیاری از زوج ها هستند.

در محصولات جدید تولید شده توسط برندهای مختلف، این دو ویژگی با هم ترکیب شده و کاندومهایی با بافت شیاردار و خاردار عرضه میشود که در افزایش لذت رابطه و رضایت جنسی نقش بسزایی را ایفا میکند.

در بین برندهای مطرح و مدل های مختلف جهانی ، کاندوم خاردار با نام تجاری Durex Extra Sensitive Lubricated Latex در تست های مربوطه بالاترین امتیاز را کسب نموده است و سایر برندهای دیگر در این رقابت به ترتیب زیر می باشند:

 • Durex Performax Lubricated
 • Lifestyles Classic Collection Ultra
 • Sensitive Lubricated
 • TheyFit Lubricated

برندهایی که از محبوبیت مطلوبی در ایران برخوردار هستند مانند کاپوت، کدکس ، ایکس دریم و … نیز نتایج بسیار مطلوبی را از خود نشان داده اند.

کاندوم خاردار درشت کاپوت Big Dots

سخن آخر

در آخر خاطر نشان میشود با وجود استفاده از این ابزارها برای افزایش لذت جنسی در زوجین، مهم ترین نکته در رضایت جنسی و رضایت از رابطه دارا بودن آرامش و شرایط مناسب روحی و احساسی، خصوصا در بانوان است و در صورت عدم تامین این شرایط، امکان سرد شدن رابطه و عدم رضایت از مقاربت در زوجه شود و این امر با هیچ ابزاری قابل حل شدن نیست. در این روزهای شرایط قرنطینه و بیشتر در کنار هم بودن میتوان شرایطی را برای افزایش گرمی رابطه و شناخت خواسته های جنسی زوجین بوجود آورد. با آرزوی لذت و رضایت روزافزون در زندگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *