همه چیز در مورد خرید کاندوم از داروخانه

صفحه محصولات

همه چیز در مورد خرید کاندوم از داروخانه

خرید کاندوم از داروخانه

با رواج استفاده از کاندوم خصوصا با تولید انبوه لاتکس و استفاده از آن برای تولید کاندوم، مرحله عرضه محصول، چالش بزرگ پیش روی تولید کنندگان بود. در ابتدای ورود انبوه این محصول که با هدف جلوگیری از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری های واگیردار جنسی بود، به دلیل آلودگی محل های توزیع، رشد بیماری های جنسی افزایش چشمگیری پیدا کرد و همین امر باعث شد تا متصدیان بهداشت جهانی به فکر محلی ایمن و مناسب برای این محصول سودمند بیفتند. محلی که هم پروتکل های بهداشتی به خوبی در آن رعایت شود و هم قابلیت نظارت را داشته باشد. پس چه محلی بهتر از داروخانه ها؟ خرید کاندوم از داروخانه ها مشکلات قبلی را به سرعت حل کرد و کمک شایانی به کاهش بیماری های جنسی صورت گرفت.

اما مشکلی در میان بود و آن هم خجالت تعدادی زیادی از افراد برای درخواست خرید این محصول، خصوصا در کشورهایی که روابط جنسی از هر نوع به شدت سرکوب و کتمان میشد. برای همین عده ای به دنبال نامی دیگر برای خرید بی دغدغه این محصول افتادند تا فروشنده داروخانه به خوبی منظور افراد را متوجه شود.

نام علمی کاندوم در داروخانه

کاندوم وسیله است برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری های واگیردار مقاربتی در هنگام داشتن رابطه جنسی که با جلوگیری از ورود منی مرد به داخل رحم در هنگام انزال و ارضای جنسی مرد، نقش بسزایی را در آلوده شدن افراد به بیماری هایی مانند ایدز و هپاتیت و تولد کودکان ناخواسته ایفا میکند. کاندوم عموما از جنس  لاتکس که یک صمغ طبیعی است و یا پلی یورتان که یک پلیمر مصنوعی است تهیه میشود.

نام مصطلح و شناخته شده برای این وسیله همان کاندوم (Condom) است ولی به دلیل خجالت و شرم اشتباهی که بسیاری از مردم در هنگام مراجعه به داروخانه برای خرید این محصول دارند، با نام هایی مانند کاپوت، گودلایف یا کدکس محصول مورد نظر را درخواست میکنند. البته اکثر داروخانه ها برای راحتی مشتریان استندهایی را در نزدیکترین قسمت فروشگاه خود به درب خروج قرار داده اند و کاندوم ها را در این قسمت عرضه میکنند.

با اتخاذ چنین رویکردهایی افراد با خیال آسوده تری به خرید کاندوم میپردازند و آمار جالبی که در این رابطه منتشر شده است نشان میدهد که در سال ۲۰۱۸ فروش کاندوم در اروپا ۱۵ میلیون عدد و فروش لوازم آرایشی تنها ۸٫۲ میلیون مورد بوده است و این آمار برای کشور ما در همین مدت مشابه از فروش رنگ مو و لوازم آرایشی بیشتر بوده است.

البته برای مرتفع شدن مسئله خجالت و ناآسودگی خرید حضوری پیشنهاد میشود که روش خرید آنلاین را انتخاب کنید که براحتی و با خیال آسوده میتوانید مشخصات هر محصول را با دقت خوانده و موارد مختلف را با هم مقایسه کنید و به آسانی چند کلیک محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید.

انواع کاندوم های موجود در داروخانه های ایران

کاندوم های موجود در داروخانه های بازار ایران به سه دسته کلی کاندوم های مردانه، کاندوم های زنانه و کاندوم های دهانی تقسیم بندی میشوند.

بیشترین تنوع این سه دسته در میان کاندوم های مردانه است که به دسته هایی مانند ساده، خاردار، شیاردار، دارای ماده موثره تاخیری، طعم دار، فضایی با اشکال مختلف و دارای ماده روان کننده تقسیم بندی میشوند. عمده کاندوم های موجود در داروخانه های ایران از جنس لاتکس هستند و یک برند ژاپنی به نام ساگامی که تولید کننده نازکترین کاندوم های جهان از جنس پلی یورتان است نیز در بازار کشور موجود است و با قیمتی به مراتب بیشتر از کاندوم های لاتکس بفروش میرسد.

قیمت خرید کاندوم های مختلف با برندهای متفاوت در داروخانه ها که با تحقیق میدانی به دست آمده است به شرح زیر است:

  • انواع کاندوم های برند ناچ کدکس بیش از ۳۸ هزارتومان و نوع ۰۳ آن که بیش ۵۰ هزارتومان به فروش میرسد.
  • انواع کاندوم های برند کاپوت و گودلایف با قیمت متوسط ۳۸ هزارتومان
  • کاندوم ساگامی یک عددی ۴۰ تومان
  • کاندوم های برند فیستا و چرچیل با قیمت بیش از ۳۰ هزار تومان

برندهای مختلفی که از معروفیت بیشتری در میان مصرف کنندگان برخوردار هستند به ترتیب برند ناچ کدکس، کاپوت، ایکس دیریم، گودلایف، اورز، فیستا، بنیتو و بسیاری دیگر که کمتر شناخته شده هستند.  در این میان سه برند ناچ کدکس، کاپوت و ایکس جز پرفروش ترین های بازار است.  در میان این سه برند، برند ایکس دیریم دارای کاندوم هایی با برجستگی های قابل توجه است که به کاندوم های فضایی شهرت پیدا کرده و در هر بسته از این نوع کاندوم ها یک عدد کاندوم فضایی یکبار مصرف قرار دارد و به دلیل تحریک بسیار عالی زنان در هنگام رابطه از محبوبیت خاصی میان کاربران برخوردار است.

 خرید کاندوم فضایی از داروخانه

کاندوم های فضایی به دلیل شکل متفاوتشان نسبت به سایر کاندوم های موجود در بازار شهرت پیدا کرده اند. محبوب ترین برند این دسته از کاندوم ها برند ایکس دیریم است. در بازار برند دیگری نیز با نام شادو موجود است که از شهرت و محبوبیت کمتری میانی کاربران برخوردار است. کاندوم های فضایی برند ایکس دیریم در ۵ نوع کاندوم فضایی طوقی، شمشیری، دکمه دار ، چرخشی و اره ماهی تولید شده و در داروخانه ها به فروش میرسند.

با مراجعه به داروخانه میتوانید از متصدی تنها با لفظ کاندوم فضایی این محصول را درخواست نمایید.  قیمت متوسط فروش این محصول در داروخانه ها حدود ۲۵ الی ۳۰ هزارتومان می باشد. در صورتی که در مورد انتخاب نوع کاندوم فضایی مشکلی دارید میتوانید از متصدی یا کارشناس فروش در این مورد مشورت بگیرید و در صورت تمایل برای خرید آنلاین ابتدا به آدرس سایت فروشگاه آنلاین آی بساط مراجعه کرده و در صورتی که توضیحات محصول برای کسب اطلاعات کافی نبود از طریق کانال های ارتباطی سایت که با دایره ای صورتی رنگ در سمت راست قسمت پایین صفحه مشاهده میکنید با همکاران بخش کارشناسی فروش ارتباط برقرار نمایید.

خرید کاندوم خاردار از داروخانه

برندهای مختلف موجود در داروخانه های ایران عمدتا نوع خاردار کاندوم های لاتکس را نیز تولید میکنند. البته در تعداد برجستگی ها و نحوه چیدمان آن ها در برند های مختلف تفاوت هایی وجود دارد.  در برندهای مطرح موجود در داروخانه ها از جمله ناچ کدکس، کاپوت، ایکس دریم  و اورز تعداد ی محصولات محبوب از نوع خاردار در داروخانه ها موجود است.  در برند ناچ کدکس محصول محبوب  Big Dots از دسته خاردار جز محصولات پرفروش است.

کاندوم های جنسینگ، ماتادور، Master 3 in 1، Nobel Extra Sexual، Warm Challenger، Always Stand Up از دیگر محصولات برند ناچ کدکس هستند که در دسته خاردار قرار میگیرند و عموما جز کاندوم های شیاردار هستند که دارای پستی و بلندی هایی روی سطح بیرونی کاندوم بوده و مانند خارهای روی کاندوم تحریک پذیری بانوان را بیشتر میکند.

بهترین کاندوم های خاردار برند کاپوت و از پرفروش ترین های این نوع از کاندوم  ۱۰۰۱ Big Dots است که محبوب ترین و گرفروش ترین نوع کاندوم خاردار در بین کاربران است .

کاندوم های  ۷Cool Time، ۷Hot Time  و Super Dotted & Ribbed از برند کاپوت نیز دیگر محصولات خاردار و شیاردار برند جهانی کاپوت هستند.

برند ایکس دریم علاوه بر کاندوم های فضایی بسیار محبوب خود که دارای خارها و برجستگی های بزرگ هستند، دارای محصول کاندوم خاردار نیز بوده و از محصولات پرفروش بازار است.

قیمت محصولات خاردار به دلیل فناوری پیچیده تر برای تولید و  همچنین مصرف بیشتر لاتکس عمموما از کاندوم های با ساختار ساده گران تر است و متوسط قیمت آن در داروخانه ها بین ۴۰ تا ۴۵ هزار تومان است.

در صورتی که برای خرید به داروخانه مراجعه کردید و تمایل به خرید انواع خاردار را داشتید و از اسم بردن کلمه کاندوم خجالت میکشید، میتوانید از اسم برند استفاده کنید و به طور مثال بگویید Big Dots کاپوت میخواهید.

بهترین کاندوم تاخیری در داروخانه ها

کاندوم های تاخیری از محصولاتی بسیار مفید خصوصا برای مردان زودانزال هستند که با استفاده از این نوع کاندوم  که دارای ماده موثره تاخیری بنزوکائین یا لیدوکائین هستند، امکان طولانی تر کردن زمان انزال و به تبع آن افزایش زمان رابطه جنسی که یکی از مهم ترین عوامل افزایش لذت جنسی است، میشود.

تمامی برندهای تولیدکننده کاندوم اقدام به تولید محصول کاندوم تاخیری کرده اند زیرا به دلیل ابتلای تعداد زیادی از مردان به زودانزالی، این محصول مورد استقبال تعداد زیادی از کاربران قرار گرفته است.

برند ناچ کدکس در سبد محصولات خود دارای کاندوم های تاخیری زیادی است. از جمله آن ها میتوان به محصولات زیر اشاره کرد:

کاندوم ماتادور،  Master 3 in 1 ، Nobel Extra Sexual، Red Cactus ، مدل Coffee، Double Delay، Warm Challenger و جنسینگ را میتوان برشمرد.

در سبد محصولات برند کاپوت نیز محصولات مشابهی وجود دارد که از معروف ترین کاندوم های تاخیری موجود در داروخانه های ایران میتوان موارد زیر را نام برد:

کاندوم کاپوت مدل Energy-Delay، Black Delay Ice Sensation، محصول بسیار پرفروش کانودم کاپوت ۴۵ دقیقه ، Minutes، ۷ Cool Time، Max Delay،  و Orgasm Fire X3.

برندهای Climax و Ours نیز دارای محصولات تاخیری پرفروشی هستند که به دلیل پایین تر بودن کیفیت آن ها نسبت به برندهای  ناچ کدکس و کاپوت، در حال حاضر روی سایت آی بساط غیرفعال هستند.

قیمت کاندوم معمولی در داروخانه ها

قیمت خرید محصولاتی مانند کاندوم و ژل های بهداشتی در داروخانه ها عموما بالاتر از موارد مشابه آن ها در سامانه های آنلاین و یا جاهای دیگری که اقدام به فروش چنین محصولاتی میکنند است. قطعا در مواجهه با این اختلاف قیمت متعجب شده اید و تصور نموده اید که محصولات متفاوتی در داروخان ها بفروش میرسد، اما باید بدانید که در سامانه های آنلاینی مانند سایت محصولات زناشویی و بهداشتی آی بساط با حداقل کردن سود حاصل از فروش از طریق بهینه کردن فرایندهای فروش، علاوه بر کمک به تامین بدون دغدغه محصولات بهداشتی و بالا بردن سطح بهداشت جامعه، با سود کم فروش بیشتری را رقم زده و در دسترس بودن محصولات را بیشتر و راحت تر میکند.

در قسمت های قبل به قیمت های متوسط فروش کاندوم در داروخانه های ایران اشاره شد. در این قسمت این اطلاعات برای قیمت  کاندوم های معمولی  در داروخانه و سایت محصولات بهداشتی و زناشویی آی بساط، به منظور مقایسه بهتر گزارش شده است:

مقایسه قیمت کاندوم در داروخانه و سایت آی بساط

  • کاندوم های معمولی برندهای ناچ کدکس و کاپوت در بازه ۳۸ تا ۴۰ هزار در داروخانه  و ۱۹ تا ۲۱ هزار تومان
  • کاندوم های معمولی برندهای فیستا و چرچیل با قیمت متوسط ۳۰ هزار تومان در داروخانه
  • کاندوم های خاردار برندهای ناچ کدکس و کاپوت در بازه ۴۰ تا ۴۵ هزار تومان در داروخانه و مبلغ حدود ۲۱ هزار تومان در سامانه آی بساط
  • کاندوم ها فضایی برند ایکس دریم با متوسط قیمت ۲۵ هزار تومان در داروخانه و متوسط قیمت ۱۸۵۰۰ تومان

با توجه به اطلاعات موجود و تجربه شخصی اکثر افراد و مواجهه با چنین تفاوت های زیادی و همچنین به دلیل فراگیری بیماری کووید ۱۹، خرید آنلاین و تحویل درب منزل، نسبت به خرید حضوری از داروخانه ها که به دلیل رفت و آمد افراد بیمار و آلوده از پرریسک ترین مکان های شهر برای خرید هستند و همین طور صرفه اقتصادی خرید آنلاین از سامانه آی بساط به کاربران عزیز پیشنهاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *