مزایای خرید اینترنتی و آنلاین کاندوم

مزایای خرید اینترنتی و آنلاین کاندوم

با توجه به سخت بودن خرید حضوری کاندوم و وسایل مرتبط با رابطه جنسی در کشور ما برای برخی افراد، خصوصا در فروشگاه های محلی  و دیدگاه اشتباهی که برخی افراد درباره خریداران کاندوم که مهم ترین وسیله در جلوگیری از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری های مقاربتی است، دارند، باعث میشود که افراد متاهل از این کالای بسیار مفید استفاده نکنند و متحمل ضربات و مضرات جبران ناپذیر داشتن یک رابطه محافظت نشده بشوند. خرید آنلاین کاندوم می تواند بسیاری از این مشکلات را حل نماید.

همچنین برخی افراد با تصور اینکه خرید کاندوم دارای محدودیت  سنی است و از روی خجالت، از مراجعه به مراکز فروش این محصول پرهیز کرده و داشتن یک رابطه ناایمن را به سختی خرید حضوری ترجیح میدهند.  عده ای نیز با ترس از انگ های اجتماعی که در خرید حضوری کاندوم ممکن است برای آن ها بوجود بیاید، به خیل کسانی که عطای استفاده را به لقایش میبخشند و صدمات جبران ناپذیری را به خود و شریک جنسی خود میرسانند اضافه میشوند.

در این مقاله سعی شده است به مقایسه خرید حضوری با خرید آنلاین کاندوم و محصولات زناشویی پرداخته و مزایای خرید آنلاین کاندوم را به کاربران توضیح دهیم.

امکان مقایسه و بررسی انواع کاندوم و قیمت های آن

در هنگام مراجعه حضوری برای خرید کاندوم، ژل های روان کننده یا اسپری و ژل های تاخیری در فروشگاه ها و داروخانه ها، عمده مشتریان به دلایل ذکر شده تمایلی به بررسی انواع مختلف محصولات، ویژگی های هر کدام  و مناسب بودن آن محصول با نیاز خود ندارند و در مورد قیمت هم سوال خاصی نمیپرسند و در صورتی که شما خرید حضوری این محصولات را داشتید و از قیمت آن ها اطلاعی دارید، با یک سرچ کوچک در فروشگاه های آنلاین، حتی با پرداخت هزینه ارسال میتوانید همان محصول را ارزان تر خریداری کنید و قبل از خرید کاندوم هم از تمام ویژگی های محصول مورد نظر آگاه شوید.

تنوع محصولات در آی بساط

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی به راحتی با کارشناسان مربوطه تماس داشته باشید و به دلیل اینکه کارشناسان فروشگاه های آنلاین تخصصی فروش محصولات زناشویی به صورت حرفه ای با این سوالات برخورد میکنند، نگران هیچ انگ یا مسئله خاصی نبوده و سوالات خود را بدون احساس خجالت  مطرح کنید.

از دیگر دلایل مناسب بودن قیمت محصولات فروشگاه های آنلاین نسبت به خریدحضوری از داروخانه ها و سوپرمارکت ها، ارتباط مستقیم فروشگاه های آنلاین با تولید کنندگان یا وارد کنندگان دست اول بوده که هم باعث ارزان تر شدن قیمت فروش و همین طور جدید بودن محصول از نظر تاریخ تولید می باشد.

ارسال محرمانه

همچنین در خرید حضوری محصولاتی مانند نوار بهداشتی و محصولات زناشویی، اکثر خریداران درخواست بسته بندی های تیره مانند پلاستیک سیاه از فروشنده دارند و این بسته بندی که دیگر در خریدهای متداول استفاده نمیشود، خود یک گاو پیشونی سفید بوده و در میان مردم نیز معروف به حمل کننده چنین محصولاتی است و برای آن دسته از افرادی که تمایلی ندارند اطرافیان آن ها از خرید این محصولات آگاه شوند دیگر مصونیتی ایجاد نمیکند، در صورتی که با خرید از فروشگاه آنلاین آی بساط، محصولات خریداری شده در بسته بندی های محرمان به رنگ های متنوع ارسال میشود و یک شکل کلیشه ای برای ارسال محصولات خاص به خود نمیگیرد.

محصولات پیشنهادی: کاندوم های خاردار

همچنین در خرید از یکسری فروشگاه های آنلاین بزرگ که انواع مختلف محصولات را بفروش میرسانند، لیست خرید ممکن است با بسته ارسال شده و یا در معرض نمایش باشد، در صورتی که با خرید محصولات از فروشگاه تخصصی محصولات زناشویی آی بساط هیچ نوشته ای برای مشخص کردن محتویات روی بسته بندی نبوده و ارسال به صورت کاملا محرمانه انجام میشود.

از دیگر فواید خرید آنلاین محصولات زناشویی، استفاده از تخفیفات ویژه روی محصولات و پک های متنوع بوده که این تخفیفات به هیچ عنوان در خریدهای حضوری وجود ندارد. همچنین با انتخاب یک محصول و ورود به صفحه معرفی محصول، محصولات مرتبط نیزبه شما معرفی میشود که ممکن است انتخاب مناسب شما در میان آن ها باشد و مشاهده محصولات مشابه، امکان مقایسه را برای شما راحت تر میکند.

تنوع محصولات و بروز بودن سبد فروش

ممکن است در هنگام مراجعه حضوری برای خرید کاندوم به داروخانه و سوپرمارکت دقت کرده باشید که تعدادی معدودی برند با تنوع پایین از محصولات هر برند برای فروش موجود بوده است و حق انتخاب زیادی نداشته باشید و یا برندهای غیرمعروف و عجیب فقط برای فروش موجود باشد، در صورتی که در خرید آنلاین کاندوم با انواع برندهای معروف و متنوع و همین طور سبدی کامل از محصولات هر برند مواجه میشود که امکان خرید مناسب شما را براحتی فراهم میاورد. یکی از مهم ترین دلمشغولی کاربران یافتن کاندوم مناسب برای هر فرد است که با وجود این تنوع در اغلب فروشگاه های آنلاین، این مشکل بزرگ کاربران توسط تیم تامین محصولات در فروشگاه آنلاین محصولات زناشویی آی بساط حل شده است.

از طرف دیگر با توجه به تخصصی کار کردن فروشگاه های آنلاین محصولات زناشویی و فروش کاندوم، اهمیت زیاد در جلب رضایت کاربران باعث میشود همیشه از برندهای معروف و محصولات بروز آن ها با تاریخ انقضای مناسب و همین طور شرایط انبارداری صحیح استفاده شده و در کنار مشاوره کامل و رایگان، سبدی از بهترین محصولات در اختیار کاربران قرار گیرد.

بروز بودن سبد فروش در آی بساط

مشاوره رایگان- پاسخگویی در برابر مشکلات خرید و پشتیبانی همیشگی

بارها پیش آمده که با خرید یک محصول از فروشگاه به صورت حضوری، بعد از خرید و رفتن به خانه با مشکلی در محصول مواجه شده باشید ولی فروشنده از قبول تحویل یا تعویض محصول معیوب سرباز زده است، در صورتی که در فروشگاه های آنلاین سیاست گارانتی محصول وجود داشته و براحتی میتوانید مشکل را با پشتیبانی سایت در میان گذاشته و تا برطرف شدن آن کمی صبر نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی پذیرای هر گونه مشکل در رابطه با محصول فروخته شدن هستند و امکان تعویض محصول معیوب نیز وجود دارد. در صورتی که تمایلی به تعویض محصول نیز نداشته باشید، بر خلاف خرید از فروشگا ها و به صورت حضوری، امکان عودت وجه وجود دارد.

در این روزهای کوویدی در خانه بمانیم

یکی از مهم ترین مزایای خرید آنلاین کاندوم خصوصا در مورد محصولاتی مانند کاندوم و ژل روان کننده که عمدتا از داروخانه ها که بدلیل حضور بیماران برای تهیه دارو از آلوده ترین نقاط است، عدم حضور بی مورد برای خرید از این فروشگاه ها بوده و میتوانید با خیال آسوده به صورت آنلاین خرید کنید و بسته خود را براحتی در اسرع زمان درب منزل تحویل بگیرید. برای اطمینان میتوانید بسته های محرمانه حاوی کاندوم یا ژل را با الکل 70 درصد اسپری کرده یا براحتی با ماده شوینده بشویید، زیرا این بسته ها ضد آب بوده و هیچ آسیبی به محتویات آن ها نمیرسد.

و در آخر لازم به یادآوری است که با عدم حضور بی جا بیرون از خانه برای خرید میتوانید از خود و خانواده خود محافظت کنید و خریدی بی دغدغه و اقتصادی تر با تنوعی فوق العاده داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *